Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Feminalle Vagi C

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

DZiękuję
Widzę, że naprawdę wiesz bardzo dużo Very Happy
Na 100 % nie jesteś lekarzem??
Co do Feminelli pytałam dzisiaj Panią w Aptece i stwierdziła, że warto kupić?
Sama już nie wiem co robić ale szczęśliwie w czwartek mam wizytę u mojego ginka i zobaczymy co on powie?
Jemu ufam w pełni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam dziwne przeczucie, że wiem, co Ci lekarz powie ;P jedyne co, to ostrzegam, że reklama u nas na forum jest zabroniona.

a lekarzem nie jestem, ale się tym interesuję, miałam swoje przejścia z infekcjami intymnymi i wypróbowałam masę leków i środków a poza tym interesuję się farmakologia i farmacja.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tzn Co twoim zdaniem lekarz mi powie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z pewnością napiszesz nam po wizycie ;]
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 29, 2010 7:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK
Tak zróbmy wizytę mam jutro po południu
Z przyjemnością napisze o tym co powiedział doc. mna temat leku, o którym dyskutujemy Very Happy
Mam nadzieję, że będę wiedzieć nieco więcej Very Happy ( chociaż dzięki tobie wiem całkiem sporo) oczywiście przekażę doktorowi twoje wątpliwości- ciekawe jak się do tego odniesie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 8:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karolina.p napisał:
OK
Tak zróbmy wizytę mam jutro po południu
Z przyjemnością napisze o tym co powiedział doc. mna temat leku, o którym dyskutujemy Very Happy
Mam nadzieję, że będę wiedzieć nieco więcej Very Happy ( chociaż dzięki tobie wiem całkiem sporo) oczywiście przekażę doktorowi twoje wątpliwości- ciekawe jak się do tego odniesie


Zgodnie z umową kilka słów po wizycie u ginekologa
Doadam tylko, że jest to naprawdę świetny fachowiec( mogę udostępnić dane doc i adres Very Happy - doktora mogę zresztą z pełną odpowiedzialnością polecić wszytskim z W-wy)
W dużym skrócie wygląda to tak:
Feminellę można stosować w następujących przypadkach:
- przy leczeniu zapalenia pochwy ale pomocniczo!, po zakończonym leczeniu antybiotykami oraz przy zaburzeniach PH pochwy
Co ty na to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lip 31, 2010 10:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

że można to wiem, ale liczy się bardziej skuteczność i naturalność przywracania naturalnego ph pochwy czego w tym przypadku nie ma.

podasz mi adres na pw tego ginka? bo w sumie szukam w Warszawie właśnie.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 02, 2010 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne.
Gorąco polecam świetny fachowiec- i bardzo delikatny Smile
Dr. Wacław Śmiertka
------zachowałam link dla siebie, bo u nas na forum linków nie można podawać. ale dam znać, jakby co. emilka------
Zapytasz zatem sama
Daj prosze znać po wizycie ciekawa jestem twoich "wrażeń"
Daj koniecznie znać co ci dr. powiedziła o Feminelli - ciekawa jestem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina.p



Dołączył: 21 Cze 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 03, 2010 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

------zachowałam link dla siebie, bo u nas na forum linków nie można podawać. ale dam znać, jakby co. emilka------


OK
Nie wiedziałem,że linków nie można
To proszę daj znać jak się zdecydujesz na "mojego" ginka
A jak czegoś się dowiesz o produkcie, o którym rozmawiamy będę wdzięczna za info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group