Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

fazy cyklu a objawy płodności

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy jakie masz cykle: regularne czy nie?
jesli nie to ciezko stwierdzic po jakim czasie powinnas zaczac sie niepokoic..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewka444, tak jak piszę koleżanka powyżej - Ty powinnaś wiedziec do kiedy jest ten stan tzw. "alarmu" .. wiesz dobrze ile Ci się najwięcej spóźniał, wiesz jak długie masz cykle i czy regularne czy nie .. myślę, że po 2 tygodniach braku okresu można się zacząc martwic .. ale to indywidualna sprawa.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewka444



Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 4:35 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatnio przez wakacje cykl wydluzyl mi sie wlasnie o 2 tygodnie- raz caly cykl trwal 35 dni, a ostatnio 31. okres mialam 07.09... a dodam ze w ostatnim miesiacu zylam w duzym stresie....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 9:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to przez stres Ci sie znow przesunie. co tak Cie stresuje jesli mozna wiedziec ? ryzyko zajscia w ciaze? czy zupelnie cos innego..? licz mniej wiecej ze cykl wynosi 32 dni, jesli wydluzy sie do 50 - wtedy zacznij sie przejmowac Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewka444



Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 7:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do tego mojego stresu to ogólnie miałam napięty miesiąc, problemy osobiste i wogóle... Co do tego czy mam obawy co do ciąży, to tak, mam je, chociaż jak pytałam tu was na forum czy to możliwe, to pisałyście, że nie, więc jestem troszkę spokojniejsza Wink
Na poprzedniej stronie napisałam ze zauważyłam, ze jednego dnia mam taki śluz, drugiego inny, a trzeciego nie mam wcale... Koleżanka napisala, ze mam II faze cyklu. Czy to mozliwe?? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 8:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewka444, stres to najczęstsza przyczyna spóźniającego się okresu, im bardziej będziesz się denerwować tym później dostaniesz okres .. weź się zrelaksuj, weź gorącą kąpiel, posłuchaj ulubionej muzyki .. a będzie dobrze .. śluzem się nie sugeruj.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja Bym Cie posłała do gin na przeszkolenie..ona by wytlumaczyła wszystko co i jak... sie dzieje w organizmie kobiety, wszystkie fazy cyklu itp. moze warto sie umowic na wizyte?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ewka444, koleżanka wyżej ma rację .. lepiej dowiedzieć się o tym wszystkim od kogoś kto się na tym zna i jest lekarzem niż w ust koleżanek i kolegów, którzy jak znam życie coś poprzekręcają i nic z tego nie będziesz wiedzieć ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewka444



Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No może i macie rację...
Ja po prostu obawiam sie tylko tej ciąży. Niby bez wytrysku nie może być ciąży, tak mi pisalyscie, ale moja fantazja robi swoje...
I stad ten stres... Neutral
I każdego dnia kiedy zauwazam ze nie ma okresu, to sie tylko wkurzam...
A mam jeszcze takie pytanie- czy okres moze wystąpic tylko w formie plamienia w kolorku brazowym? Bo miewam takie plamienie i czuje sie jakbym miala ten okres, ale go nie ma...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w formie plamienia to raczej tylko w 1wszych godzinach,dniach,potem powinno byc normalne krwawienie.
Ewka ja Ci radze albo wstrzymac sie z uprawianiem sexu bo co m-c bedziesz przezywała taki stres, albo zaopatrzyc sie w dobre srodki anty i co najwazniejsze isc do lekarza ktory odpowie na wszystkie Twoje watpliwosci.czy to takie trudne?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group