Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

FAS

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maniafrania



Dołączył: 17 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sląskie
PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 8:02 pm    Temat postu: FAS Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem mężatką od 20 lat. Różnie było między nami. Mąż był nadpobudliwy, zawsze tłumaczyłam sobie te wybuchy złosci trudnym dzieciństwem - wychowywał się w Domu Dziecka. Wszystkie te objawy
# nadaktywność;
# nieustępliwość;
# pasywność;
# impulsywność;
# drażliwość;
# problemy ze snem;
# złośliwość;
# nadwrażliwość na dotyk i dźwięk;
# trudności z adaptacją;
# problemy z organizacją;
# niska samoocena;
# trudności z samokontrolą;
# łatwość popadania w stany depresyjne;
# problemy z absencją
to cały on . Trudno żyć z takim człowiekiem, chcę mu pomóc. Z biegiem lat zaczyna nam , mnie i synowi, coraz bardziej przeszkadzać jego "WADY" czy też objawy tej choroby. Co do seksu to raczej można powiedzieć jest niewyżyty nawet 3 razy na noc i codziennie to nie problem. Co mamy robić jak mężowi pomóc, no i oczywiście nam. Naprawdę jest mi coraz trudniej. Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lis 17, 2010 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skąd wiesz, że ma FAS?
pisałaś, że wychowywał się w domu dziecka- ale dlaczego tam trafił? czy jego matka piła w trakcie ciąży?

objawy, które wymieniasz mogą być objawami chorobowymi ale mogą też być wynikiem wychowywania się w domu dziecka.
czy mąż ma rysy / cechy twarzy odpowiadające tym z FAS?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group