Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Farbowanie a ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:17 pm    Temat postu: Farbowanie a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam pytanie zwiazane z farbowaniem włosow.Czy mozna farbowac po 1wszym trymestrze?słyszałam ze własnie w 1szych miesiacach ciazy jest szkodliwe co nie znaczy ze potem tez nie bedzie,ale zawsze warto sie zapytac doswiadczonych mamusiek:) Very Happy Very Happy mam nadzieje ze krzywdy dzidzi nie zrobie farbujac włosy ok 6-7 mca?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez slyszalam ze w pierwszym trymestrze nie powinno sie farbowac wlosow i dlatego tego nie robilam.Zaczelam farbowac od 4 m-ca i nic maluszkowi sie nie stalo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chantal



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 1:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

morzna farbowc wlosy ale farba bez amoniaku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izka1977



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Francja
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeczytalam na link usuwam!! to nie miejsce na reklame.---edited by Wind_Of_Hope---
ze nie powinno sie farbowac wlosow w trakcie ciazy zwlaszcza a 1. trym , ale prawda jest tez ze nikt takich badan nigdy nie robil i nie jest udowodnione ze szkodzi to naszej dzidzi Smile JEDNAK PO CO RYZYKOWAC? lepiej spac spokojnie i sie pozniej nie zadreczac pytaniami Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patrys125



Dołączył: 24 Sie 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem prawdopodobnie w 6tygodniu i zafarbowałam włosy, zobaczymy czy coś bedzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dragonette87



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ...z drugiej strony lustra...
PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaden ginekolog, ani lekarz z jakim mialam stycznosc nie potwierdzil, ze farbowanie ma wplyw na dziecko. Jedynie znajoma fryzjerka stwierdzila, ze u kobiet w ciazy gorzej sie naklada farby i kolor nie rowna chwyta, ale to juz jest spowodowane rozregulowana gospodarka hormonalna.
Sama farbowalam wlosy bedac w ciazy (3mc,5mc i niemal przed samym porodem).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group