Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Facet a jego "czystosc"- czyli faceci bez prezerwa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 1:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozstalam sie z narzeczonym, po pol roku chcemy wrocic do siebie, ale wiem,ze napewno mial "kontakt" z inna dziewczyna, i wiem,ze nie stosuje prezerwatyw. Wiem,ze nie zaciagne do lekarza by sie zbadal czy nie zarazil sie jakims pierotniakiem,rzesistkiem,grzybem czy czym kolwiek, dlatego nie bede z nim wspolzyc poki nie bede miala pewnosci. Tymbardziej,ze mysle o dziecku. Co mam zrobic? czy sama moge mu podac jakis konkretny lek doustnie, czy moze moj gin moze mu cos przepisac? Dziwna sprawa ale naprawde niewiem co z tym zrobic.Pomocy![/b]

Dodano po 2 minutach:

tymbardziej,ze niewiem czy wogole cos mu dolega.
jak zdobyc ta pewnosc?
poprostu nie chce sie zarazic i chcemy tego dzieciaka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troche nie rozumiem ze wracasz do faceta ktory sobie "moczył" w czasie rozstania ale w sumie to nie moja sprawa ;/
druga rzecz to wg mnie nie jest odpowiedzialne skoro chcecie miec dziecko a on nie wie czy ma jakiegos wenera. Niech sie zbada to nie bedziecie problemu
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group