Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

EXACYL

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 5:33 pm    Temat postu: EXACYL Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, to znowu ja:)

Pani Ginekolog przepisala mi ( tzn poprosilam jąSmile o jakies tabletki na obfity okres. Zostall mi przepisany exacyl. Niestey ze stresu zapomnialam spytac paru rzeczy Sad Moze ktoras z was go brala i mi odpowie na opytania Smile
Mam brac 3 razy dziennie po 2 tabletki. Ale cyz moge brac np, tylko przed pierwsze 3 dni okresu, kiedy to jest wtedy najgorzej ? czy musze przez caly okres brac. oraz czy te tabletki nie rozleguja mi cyklu... zawsze mam co 28, 29 dni a nie chcialabym, zeby mi sie przesunal jakos.. A i czy zazywajac te tabletki mozna pic alkohol? szykują sie urodziny kolezanki jutro i chcialabym wiedziec, czy to moze zaszkodzic cos czy nie
Własnie dzis wzielam juz 2 tabletki i czekam na efekty Smile

Bede wdzieczna za rozwiazanie moich watpliwosci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja siostra brała leki na obfity okres przez cały okres.
ale nie wiem jakie leki brała.
lekarka nie napisała Ci dokładnie dawkowania oraz jak długo masz brać tabletki?

na internecie nie umiem znaleźć konkretnej odpowiedzi.
może w aptece będą wiedzieli Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamalaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no napisala mi 3* 2 tabletki hehe i to wszystko , a ja niestety nie dopytalam Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group