Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Eutyrox

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anialbn



Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 10:32 pm    Temat postu: Eutyrox Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Jestem 4 lata po operacji tarczycy.
Zażywam eutyrox i ciągle mam złe samopoczucie. Szukałam pomocy już u wielu specjalistów jednak nie ma żadnej poprawy.
Kilka z moich znojomych odstawiło lek i widać dużą poprawę samopoczucia jednakże ja boję sie nawrotu choroby.
Dodam że mój stan zdrowia nie pozwala mi czasem wstać rano z łóżka a jeśli sięjuz podniosę to z wielkim trudem.
Jeśli macie jakieś doświadczenia z odstawianiem leku lub potraficie coś doradzić to bardzo proszę opomoc.

Z góry dziękuje i serdecznie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anialbn



Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 10:17 pm    Temat postu: ??????? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nikt nic nie wie na ten temat?
Poszukuje pomocy już od bardzo dawna i myślałam że na tym forum ktoś miał lub po prostu słyszał o takich przypadkach których jest przeciez mnostwo i coś pomoże ale sie chyba myliłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a pytałaś się lekarza o skutki odstawienia i o swoich dolegliwościach?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anialbn



Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozmawialam z wieloma lekarzami na ten temat Oni twierdza ze to nie od lekow i zeby szukac przyczyn gdzie indziej ale nik nie potrafi powiedziec gdzie Leczona mnie nawet lekami na depresje ale po nich czulam sie jeszcze gorzej Nie chca mi odstwic lekow bo twierdza ze choroba sie wroci i bede czuc sie jeszcze gorzej Od czterech lat chodze od lekarza do lekarza i nic Jedynie co sie zmienia to moje samopoczucje oczywiscie na gorsze [/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group