Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Esperal

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olutix



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 2:16 pm    Temat postu: pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka mam problem ok 3 miesiecy temu moj chlopak wszyl sobie esperal, bylam przy tym ,lekarka zaszyla mu ok 5-6 tabletek-( zaszycie mialo byc na pol roku) . rana sie paprala, lecialo duzo ropy,bylo spuchniete. raz wyszedl jakis tski dziwny serowaty czop,nieduzy. potem wyskoczyla jedna tabletka,prawie nie rozpuszczona. tydzien temu wyszla druga- juz prawie rozpuszczona. Miejsce dalej jest twarde ale raczej juz nie jest spuchniete. jest strupek ale jak sie go zdziera to znow wyplywa ropa. Mowi ze go boli. choc nie zawsze. Nie wiemy co teraz zrobic, czy to w ogole dziala jeszcze????W sumie nie bylo to nam tak bardzo potrzebe...jest jakis sposob zeby sprawdzic czy to dziala. czy mamy isc do lekarza jak tak to do jakiego????? jestemy w kropce. prosze o pomoc i z gory dzieki....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lisa7803



Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: plock
PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 11:11 pm    Temat postu: Re: pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olutix napisał:
Siemka mam problem ok 3 miesiecy temu moj chlopak wszyl sobie esperal, bylam przy tym ,lekarka zaszyla mu ok 5-6 tabletek-( zaszycie mialo byc na pol roku) . rana sie paprala, lecialo duzo ropy,bylo spuchniete. raz wyszedl jakis tski dziwny serowaty czop,nieduzy. potem wyskoczyla jedna tabletka,prawie nie rozpuszczona. tydzien temu wyszla druga- juz prawie rozpuszczona. Miejsce dalej jest twarde ale raczej juz nie jest spuchniete. jest strupek ale jak sie go zdziera to znow wyplywa ropa. Mowi ze go boli. choc nie zawsze. Nie wiemy co teraz zrobic, czy to w ogole dziala jeszcze????W sumie nie bylo to nam tak bardzo potrzebe...jest jakis sposob zeby sprawdzic czy to dziala. czy mamy isc do lekarza jak tak to do jakiego????? jestemy w kropce. prosze o pomoc i z gory dzieki....


Witam, z tego co mogę wywnioskować, to niestety eperal się nie przyjął na skutek torbiela, który nie przepuszcza leku do krwiobiegu. Mój partner miał dokładnie takie same objawy. Na złość lekarz powiedział mu o fakcie, że esperal nie działa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olutix



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 12:03 am    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli co teraz??? Mam to jakos usunac?? wycisnac to czy jak???? napisalas ze lekarz na zlosc powiedzial ze esperal nie dziala ??? czy li ze co, ze dziala??? 3 miesiace tamu sie zaszyl i dwie juz wyszly... Co zrobic??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lisa7803



Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: plock
PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 12:28 am    Temat postu: Re: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olutix napisał:
Czyli co teraz??? Mam to jakos usunac?? wycisnac to czy jak???? napisalas ze lekarz na zlosc powiedzial ze esperal nie dziala ??? czy li ze co, ze dziala??? 3 miesiace tamu sie zaszyl i dwie juz wyszly... Co zrobic??

najlepiej jeśli usunie to lekarz, żeby nie wdała się infekcja. Napisałam, że lekarz na złość powiedział, iż esperal nie działa, bo gdyby raczył nic nie mówić, to mój partner nadal by tkwił w świadomości, że jest inaczej i jeszcze do dzisiaj nie sięgnął by po alkohol, a tym sposobem w krótkim czasie wrócił do picia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olutix



Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli co? na sylwestra bedzie mogl napic sie kieliszek szampana?? Czy lepiej nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lisa7803



Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: plock
PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olutix napisał:
Czyli co? na sylwestra bedzie mogl napic sie kieliszek szampana?? Czy lepiej nie?

Nie jestem zadnym psychologiem, ale jeśli mam coś doradzić, to...
O ile rozumiem, to Twój chłopak ma problem z alkoholem i dlatego zdecydował się wszyć sobie esperal?? Alkoholizm, to choroba, której się nie wyleczy(jak powszechnie wiadomo).Człowiek, który jest alkoholikiem nie ma samokontroli, i choćby się zaklinał, że wypije tylko jeden kieliszek towarzysko i na tym się zakończy nie powinien sam sobie wierzyć, bo jeśli na zawsze nie wyrzeknie się alkoholu, to prędzej, czy później znów wróci do picia, a wyjście z nałogu za każdym razem stanie się trudniejsze, bo straci on wiarę w samego siebie. Więc jeśli Twój partner chce w życiu coś osiągnąć, to lepiej by nie starał się przekonywać, czy esperal działa, czy już nie. Życie jest naprawdę dużo piękniejsze, gdy patrzymy na nie trzeźwym wzrokiem. Wiem o tym, bo wciąż borykam się z tym samym problemem. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI TOBIE I TWOJEMU CHŁOPAKOWI
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 3:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olutix napisał:
Czyli co? na sylwestra bedzie mogl napic sie kieliszek szampana?? Czy lepiej nie?


Mnie czeka piaty sylwester na trzezwo ;] poSPAMuje zapewne tutaj na forum i spac pojde wczesnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
phottoshop
Zbanowany


Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: DOWNLOAD CHEAP OEM SOFTWARE FOR PC & MAC AutoCAD 2008 free download ADOBE PHOTOSHOP + FREE DOWN
PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 8:24 pm    Temat postu: DOWNLOAD CHEAP OEM SOFTWARE FOR PC & MAC autodesk AutoCA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Treść postu skasowałam. To jest forum medyczne, a nie miejsce na reklamę!!! Przeczytaj regulamin forum. Następnym razem dostaniesz ostrzeżenie!!! / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
prokata



Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 05, 2009 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro nie masz pociągu do alkoholu to co się martwisz... jak wyszyjesz tomoże on jeszcze działać do 48h. a potem już nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alterwar



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 12, 2009 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mój brat zdecydował się na zaszycie. Gdzie można się zaszyć?Czy mógłbym dostać numer do lekarza, który przeprowadza takie zabiegi. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group