Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Esperal

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
drewtech



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 8:10 pm    Temat postu: Esperal Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem.
W lipcu 2005r. zaszyłem sobię esperal.
Teraz w marcu, właściwie dzisiaj, 1 marca, wyszyłem sobię ten esperal, ponieważ organizm wytworzył torbiel, którą wolałem usunąć - niechciałem żeby zropiało bądz coś się później działo...
Jeden lekarz, ten który robił mi zabieg dzisiaj, powiedział że jest to zabieg czysto kosmetyczny i esperal pewnie już wcześniej przestał działać...
Natomiast drugi lekarz mówił, że mimo to że jest torbiel esperal morze działać...
Jestem teraz skołowany bo juz sam niewiem czy teraz ten esperal działa czy nie i jestem zdezorientowany...
Prosiłbym o jakąś informacje na ten temat, sprecyzowanie choć troche mojej sytuacji...

Z góry dziękuję za Pomoc i Pozdrawiam.
Drewtech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sokoro go wyszyłes to na pewno już nie działa Very Happy ,kwestia jest taka że mimo że go nie masz juz w d...e to we krwi nadal może krązyć , także dla bezpieczenstwa jest odczekać 1 tydzień od momentu wyszycia, co do torbieli to esperal wtedy nie dzialal bo torbiel to taka jakby torebka ochraniająca tabletke takze do krwi esperal sie nie dostawal.
Powrót do góry
tori
Gość









PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro tyle wytrzymałeś to tak dalej trzymaj - nie sięgaj po alkohol niezależnie od tego czy masz esperal czy nie. Szkoda marnowac tyle wysilku......a że bez wódy mozna żyć przekonałeś się chyba
Powrót do góry
q-5
Gość









PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakie sa obiawy odrzytu esperalu?
Powrót do góry
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o odrzuceniu przez organizm esperalu nie słyszałam - ale w razie watpliwości napisz to podam ci odpowiednia strone - uzyskasz tam wiele pomocnych informacji - w tym sporo własnie esperalu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
am.100



Dołączył: 24 Lut 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niezazdroszcze i zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MILI



Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanie mam nadzieje ze mi pomozecie. Ojciec mojego chlopaka pije ma wszyty niby esperal choc ja sama nie jestem pewna poniewaz znowu pije po 4 miesiacach po wszyciu i chodzi mi o to po jakim czasie mozna go wszyc ponownie.
Z gory dzieki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drewtech



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh niebyło mnie tu z rok Smile
Apropo objaw, ja miałem wysypkę i swędzenie skury i tak to wyglądało jakbym się na maksa poparzył pokrzywą... Confused Ale było to chwilowe i dość szybko przechodziło jak się nie drapało, a po jakimś czasie wogle przeszło....
Apropo ostatniego pytania, ojciec mojej koleżanki też kiedyś się zaszył i okazało się że zaszył się tylko na 3 miesiące a nie na rok, to zależy od ilości tabletek ktore się rozpuszczają do krwi pod skorą. Mi, na przykład, tak jak pisałem wcześniej, esperal się wogle nie przyją i już po 3 miesiącach był jakgdyby "Odcięty" od krwiobiegu, pozatym każdy człowiek jest inny i każdy oganizm inaczej reaguje...

Pozdrawiam.
Drewtech :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anabanana1983



Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 5:36 pm    Temat postu: prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich, mam pyatnie do jakigo lekarza trzeba sie udac w przypadku checi wszycia sobie esperalu, jakie sa wymagane badania przed i ile ta kuracja trwa??? bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chirurg ogólny? chyba większość placówek medycznych wszywa esperal. a najpierw chyba do pierwszego kontaktu...
nie wiem, jakie są wymagane badania, ale na pewno nie można mieć rozrusznika serca, implantów, chorób serca, zaburzeń psychicznych i nie wiem, czy cukrzyca, choroby wątroby, padaczka i alergie nie są przeciwwskazaniem, ale głowy nie dam. najlepiej zapytać lekarza. prawdopodobnie zleci odpowiednie badania.
a działa chyba rok.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group