Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ESCAPELLE

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepus12



Dołączył: 10 Lut 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kety
PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 1:05 pm    Temat postu: ESCAPELLE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ESCAPELLE!!
Witam mam problem ja z moją dziewczyną miałem stosumek 7.02.2012 około 20;30 i dopiero mja dziewczyna zazyła Escapelle 9.02.2011 okolo 18 czy ten środek da coś?? czy bedzie w ciązy ?? BŁAGAM POMÓŻCIE JAK NAJ SZYBCIEJ PISZCIE Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lut 12, 2012 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak długie ma cykle (długość cyklu lizymy od pierwszego dnia miesiączki do dnia poprzedzajacego pierwszy dzień kolejnej)? W którym dniu cyklu wpsółżyliście?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
poompom



Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W pierwszej dobie efektywność tej tabletki wynosi 95%, w drugiej 85%, a w trzeciej spada do 58%. Spokojnie, to i tak duża skuteczność, w porównaniu do niezażycia jej wcale Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group