Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no oszalała baba jedna Razz
hehehehe.
przynajmniej mozesz spac spokojnie.
powodzenia Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania19911



Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
ja brałam escapelle 16 kwietnia i po 23 dniach od stosunku i wziecia escapelle, dzis rano zrobilam test ciazowy z wynikiem negatywnym. czy mogę go uznac go za prawdomowny ?

Dodano po 1 minutach:

dodam, ze okres ostatni mialam 9 kwietnia i do teraz jeszcze nie dostalam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ania jak najbardziej prawidlowy.
a z brakiem okresu to powinnas udac sie do lekarza - zeby zbadac dokładnie co jest tego przyczyna.. Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania19911



Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostatni cykl miałam 40 dniowy, czyli mozliwe, ze i ten taki bedzie
7 dni po zazyciu mialam krwawienie trwajace 5 dni i bole jak przy okresie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 10, 2011 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, jeszcze raz ja ( Very Happy )

Czy jesli okres dostalam 10 dni po niebezpiecznym stosunku to juz sie moge cieszyc w 100% czy musze czekac na kolejna miesiaczke zeby w 100% wykluczyc ciaze ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 10, 2011 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zuza, chyba tak, ja miałam tak samo jak Ty, dostałam okres po 10 dniach ale wiadomo panikara ze mnie więc po 3 tygodniach od stosunku zrobiłam test i wyszedł negatywny więc wyluzowałam, myślę że Ty tez możesz ale jeśli masz wątpliwości to zrób test i będziesz spokojna Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Maj 13, 2011 12:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli Escapelle zostało przyjęte w zalecanym czasie, to nie ma najmniejszych szans na ciążę ze stosunku nią zabezpieczonego.

Także nie ma sensu się denerwować. a krwawienie mówi samo przez się Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pleinelune



Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć. kilka dni temu, dokładnie w piątek z moim chłopakiem uprawialiśmy petting.. Dotykaliśmy się częściami intymnymi.. wcześniej on miał wytrysk.. ale nie wiem czy wytarł sperma we mnie czy w pościel.. później ocieraliśmy się o sobie, jednak on nie był w środku.. boje się jednak ze sperma przed przypadek mogła się znaleźć na mojej pochwie.. a on później palcem mógł to popchnąć dalej.. ale jedynie na głębokość ok. 8cm.. mam błonę dziewicza, ponieważ nie sadze żeby została on przebita przez tampon najmniejszych rozmiarów.. kilka minut później poszłam siku.. był to jeden z moich dni płodnych.. bardzo się wystraszylam ze moge byc w ciązy.. po 48h wzięłam escapelle i nie wiem czy nie bylo troche za pozno. jednak jakby nie patrzec nie bylo zadnego stosunku... wiec.. jedynie przez ten palec. Mija drugi dzien po wzięciu tabletki i nie mam zadnych objawów skutkow uboczych poza tym ze mam lekkie nudnosci.. z czego sie bardzo ciesze, ze moj ogranizm dobrze zareagowal na tabletke.. jak na razie krwawien zadnych nie mam, tylko sluz jest bardzo zagęszczony.. czy moge być w ciązy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pleinelune nie ma szans na ciążę, a tabletkę wzięłaś niepotrzebnie, naprawdę. nie wiem dlaczego kierujesz się swoją wyobraźnią i przypuszczeniami, a nie rozsądnym myśleniem.. słuchaj przez palec się w ciążę nie zachodzi, zapewne nie pchał on go do pochwy specjalnie i nie wiadomo z jak dużą ilością spermy, bo musiałoby być jej ogromnie dużo, a do tego owulacja, żebyś mogła być w ciąży. na przyszłość pamiętajcie jednak o higienie i nie wycierajcie nasienia o byle co, czy to będzie ręcznik, spodnie czy chusteczka tylko myjcie letnią wodą z płynem do higieny intymnej najlepiej,a do tego niech partner odda mocz, aby "pozostałość poerekcyjna" opuściła cewkę moczową. to tylko takie drobne wskazówki na przyszłość, abyś nie musiała zadawać tego pytania po raz wtóry Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pleinelune



Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Wto Maj 17, 2011 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wzięłam tabletke, bo się bałam... czyli skoro ja oddalam mocz chwilke po to znaczy ze te plemniki poszly z moczem, skoro byly na początku..?
moge być spokojna, ze wynik testu bedzie negatywny?
nastja myslisz ze przy escapelle nie ma szans na ciąże?
Pozdrawiam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 10 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group