Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 20, 2011 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daga32 napisał:
Ja nie idę nigdy na całość Wink

to dobrze, bardzo dobrze. Smile


Daga32 napisał:
a co ogólnie sądzisz o całej tej mojej sytuacji? tak obiektywnie

wg mnie nie ma mowy o ciazy Smile wytrysk był i esc po 2h była wiec napewno zadziałała Smile poza tym owulacji nie było, pojawiła sie dopiero wczoraj lub przedwczoraj z tego co dobrze pamietam.
a jaki masz sluz? typowo płodny?
no dla mnie to niepojete jest zeby poprzesuwalo sie az tak! Neutral.
badz dobrej mysli. i nie zdziwie sie jak napiszesz za pare dni ze dostałas @, wszystko jest mozliwe. lekarz to tlyko lekarz. moze sie mylic co do terminu okresu.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daga32



Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 21, 2011 8:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Esc była po 9 nie po 2 h ale to i tak szybko myślę. Jeśli chodzi o śluz to właśnie nie mam go wcale a jak już to raczej jak przed okresem ale może to przez esc. Boli mnie podbrzusze i jajniki i to wszystko. Nie mam siły już się denerwować więc nie pozostaje mi nic innego jak czekać. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Moja skomplikowana sytuacja wygląda tak:

W ciągu ostatniego miesiąca uprawiałam seks z chłopakiem jakieś trzy razy, za każdym razem w prezerwatywie która nie zsunęła się ani nie pękła + nie dochodził we mnie. Spóźnia mi się okres. Ostatni miałam 18-ego marca, bywał dość nieregularny, ale nie aż tak, odstawiłam w styczniu tabletki anty, do tego doszedł zwiększony wysiłek fizyczny właśnie w przeciągu ostatniego miesiąca, może też przemęczenie (nie wysypiałam się zbytnio). Ale i tak już denerwowałam się tym spóźnieniem. W czwartek (21.04) uprawialiśmy seks i pękła prezerwatywa (znowu jednak nie doszło do wytrysku "we mnie"). Ok. 40h po incydencie wzięłam ESCAPELLE. Jakie są szanse na zajście w ciążę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie było wytrysku, nie ma ciąży...Proste...
Niepotrzebnie brałaś lek, który po pierwsze nieźle obciąży wątrobę i namiesza w układzie hormonalnym a po drugie może Ci dodatkowo opóźnić miesiączkę i spowodować jeszcze większy stres...

Teraz pozostaje Ci tylko czekać spokojnie na miesiączkę, bo o ciąży nie ma mowy...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 8:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale sam ginekolog mowil ze ryzyko jest bo w preejakulacie sa plemniki, a ten okres spoznia mi sie juz tyle czasu, ni widu go ni slychu, a ja dostaje powoli na glowe Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie sa a moze zdarzyc sie ze beda.

Dodano po 24 sekundach:

a testu nie mozesz zrobic?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to skad az takie spoznienie ?

Ja wiem ze musialabym miec chyba najwieksego pecha na swiecie, no ale jak jest jakas tam nawet nikla szanse to sie czlowiek denerwuje.

Wiem ze nie powinnam o tym myslec, wyluzowac, bo stres nie przyspiesza, a wrecz moze opoznic, ale nie potrafie :/

Dodano po 51 minutach:

Testu chyba nie warto teraz robic. Jezeli mialabym zajsc w ciaze (tfu tfu tfu) to raczej w ten czwartek (a na test wtedy za szybko) bo wczesniejsze jak pisalam, w prezertwatywie, nie zsunela sie, nie pekla, no i za 1-ym razem nawet nie doszedl wiec o preejakulacie chyba tez nie ma mowy, a za drugim doszedl ale juz na zewnatrz zupelnie (reka).

To niemozliwe prawda ? Sam motyw zaplodnienia przez preejakulat to rzadkosc, a te plemniki jeszcze by musialy z tej peknietej gumki sie jakos wydostac. Chyba nie mozna miec az takiego pecha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

test robisz minimum 16 dni od stosunku, wczesniej bedzie nieprawidłowy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zuzana



Dołączył: 23 Kwi 2011
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zwariuje do tej pory..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Kwi 24, 2011 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama pisałaś że bywał cykl dość nieregularny...Do tego odstawiłaś tabletki..Według mnie nie ma tu żadnej nieprawidłowości. Można zrobić usg. Wprawny lekarz powinien zobaczyć zmiany w macicy jeśli poprzednio doszło do ciąży...

Z tego stosunku ciąży na pewno nie będzie...(escapelle)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 6 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group