Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
misterlojt



Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
przy tej mieszance raczej ciaza jest b.pradwdopodobna.
skoro ma dni płodne a Ty masz wytrysk to szanse sa duze, wieksze im blizej owulacji.
znam wiele przypadkow ciazy po alkoholu .. a ponoc alkohol osłabia plemniki.


Nawet jeśli po 11h zażyła escapelle ??
Proszę napiszcie po ilu dniach wykonać test z krwi ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niby na zazycie ma sie 72h jednak znam przypadek wziecia tabsa po 16h i bylo juz za pozno.
test wykonuje sie w dniu okresu, nie wczesniej.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Lut 28, 2013 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Btw
Nawet taki z krwi, hcg, w dniu miesiączki?

Ostatnio z ciekawości czytałam na f.kafeterii o esce. Możesz przejrzeć... Ale czy to ma sens... Nie uważam wszelkich takich forów dysk. typu kafeteria, o2 ,pudelki itd. za wiarygodne. Często zdarzają się prowokatorzy.
Zdania są podzielone. Wielu osobom tabletka pomogła i po 50h, pechowcom przyjęta nawet 3h po nie.
Pytanie tylko na ile osoby, którym nie pomogło były kompetentne i nie wyrzygały tabletki albo np. nie doszło do kolejnego stosunku >_>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misterlojt



Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 03, 2013 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za Wasze odp. Przeczytałem całe forum od deski do deski, jest kilka przypadków typu, dni plodne i wytrysk w środku i zapewnienie ze jeśli zazyto esc w ciagu 11-12h to nie ma powodu do zmartwień, np part 4/22... W moim przypadku tak nie napisalyscie ... Napiszcie proszę dlaczego bo tego nie rozumiem.
Moja koleżanka dostała 6 dni po esc krwawienie, tak to okreslila, nie płamienie tylko krwawienie, na poczatku z jakimis skrzepami, krwisto czerwone, obfitsze niż przy normalnym okresie. Normalny okres powinna dostać za ok. 15 dni. Jak to tłumaczyć ?? Trwało 2 dni, czy takie krwawienie wyklucza ciążę ?? Planuje zrobić po 14 dniach test z moczu a po 16 z krwi, będą pewne ??? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misterlojt



Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 05, 2013 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpiszcie, proszę ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind jesteś w stanie coś konkretnego odpisać?
Myślałam, że test z krwi można zrobić dosyć wcześnie? W końcu wahania cyklu ma dosyć duże to mają jeszcze się stresować kolejne tygodnie? Nie znam się akurat na teście hcg Smile.

Bo to wszystko jest patykiem po wodzie pisane.
Dziewczyna ze strony 4 w teorii miała dni niepłodne, w drugim przypadku na stronie 5 nie było "finału"...

Twoja koleżanka ma nieregularny cykl, nie wiecie czy doszło do wytrysku... Tabletka została przyjęta w odpowiednim czasie.
Krwawienie po esce jest normalne
Skąd ma pewność, że prawidłowy okres będzie miała za 15 dni? Często jej się przesuwa czy raz na jakiś czas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 7:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sekutnica napisał:
Wind jesteś w stanie coś konkretnego odpisać?

ale odnosnie czego?
testu z krwi?

z tego co wiem to robi sie go w dniu okresu albo i pozniej, jesli wykonasz wczesnie to stezenie hormonu ciazy moze byc za małe i go nie wykryje dlatego czeka sie te kilka dni dłuzej.
jak ktos w gorącej wodzie kąpany to moze i robic przed @, ja tam nie wnikam. tylko po co nakrecac sie robiac bete ktora przed @ pokaze wartosc <5(brak ciazy) a w dniu @ juz powyzej 5 (ciaza)..

misterlojt odnosnie esc... pisałam ze znam przypadek - nawet z forum zazycia esc w 16h od stosunku i było juz za pozno, co nie znaczy ze u Ciebie tez tak bedzie.
nie mozna wszystkiemu wierzyc. gumki tez niby zabezpieczaja, spirale itp..a jakos ludzie zaciązaja.. gwarancji na 100% nie ma na nic.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Mar 08, 2013 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No kolega chciał odpowiedzi. Tyle, że co tu wróżyć...
Nikt Ci nie da 100% odpowiedzi. Esca ma dużą skuteczność, ale też nie gwarantuje, że ciąży nie będzie.

Pozostaje czekać i kontrolować sytuację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 09, 2013 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie.
nic dodac nic ujac
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misterlojt



Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sytuacja na dziś(14.03) wygląda tak, ze wykonaliśmy 4 testy po 12, 14 dniach od stosunku z moczu - negatywny, 16 dniach (32 cyklu) z krwi- negatywny(<1,00), 19 dniach (35 cyklu) z krwi- negatywny(<1,00). Czy można w 100% wykluczyć ciążę ??
Błagam o odpowiedź.

Mam takie odczucie ze czymś podpadłem
[b] wind_of_hope ... Jeśli tak to przepraszam
Człowiek swoim zachowaniem popełnia błędy ale tez się na nich uczy ...
Proszę Was o odp. Bo bardzo się martwimy ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 23 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group