Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domto12



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 03, 2013 4:09 pm    Temat postu: PYTANIE Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam pytanie.
W niedziele 27.01. kochałam się z moim mężem (stosunek przerywany, nie doszło do wytrysku we mnie), był to 11 dzień cyklu (cykle 23 dniowe, ostatni okres 17.01.2013) w poniedziałek koło 22 godzin po stosunku wzięłam escapelle. Nie miałam mocnych skutków ubocznych lekkie mdłości ( do dziś) i ból głowy. Śluz miałam biały i gęsty, później zanikł na 1,5 dnia i dziś znowu jest biały i gęsty. Powiedzcie mi czy mogę być w ciąży??? No i kiedy mogę zrobić wynik beta hcg z krwi???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Czw Lut 07, 2013 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie "doszedł w środku" to nawet nie było sensu brać esci. A biały gęsty śluz po tabletce to raczej norma. W końcu ma tak działać, żeby plemniki i komórka miały problem ze swobodną "wędrówką" i implantacją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misterlojt



Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Piszę do Was bo odchodzę od zmysłów ... poważnie ...
W zeszły piątek miałem niezabezpieczony stosunek z moją koleżanką, b. duża ilość alkoholu, zwykła znajomość itd.
Nie pamiętamy?! czy doszło do wytrysku, do penetracji na pewno.
Moja koleżanka w sobotę rano tj. po ok 11h od stosunku zażyła tabletkę escapelle.
Ma nieregularny cykl (nawet do 40 dni), z tego co mówiła jest w jego środku, tj. okres miała 8,9,10,11 luty ...
Proszę o opinie czy powinienem się tak stresować ?? Czy tamten kontakt mógł spowodować niechcianą ciążę ?? Dla mnie byłaby to katastrofa, dla Niej tym bardziej ...
Na dzień dzisiejszy nie ma żadnych objawów ubocznych po tej tabletce, w sobotę wieczorem trochę bolał ją brzuch.
Błagam o pomoc bo wariuję ... Nie wiem co się ze mną dzieje ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy taki kontakt może "spowodować ciążę" Razz. Bez szczegółów i przy nieregularnej miesiączce to nikt cię nie zapewni. Niestety licząc w dużym przedziale 28-40 dni cyklu no są to dni płodne (jeśli masz na myśli piątek 22.02).
Ale jak zapewne wyczytaliście jest to tabletka bardzo skuteczna i pozostaje czekać. Sam też nie wiesz czy do wytrysku doszło, a bez niego nie ma szans.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli doszlo do wytrysku to ciaza jest mozliwa ale zazyła escapelle wiec to tez ma znaczenie.
chociaz znam przypadek zazycia esc w 16h i juz było za pozno..
Wam tego nie zycze.
na przyszlosc zabezpieczajcie sie.

ps- jak mozna nie wiedziec czy był finał czy nie?
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak każda "używka", racjonalne myślenie przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
misterlojt



Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedzi. Dużo to dla mnie znaczy. Czy zakładając najgorszy scenariusz, tj. Wytrysk, płodne dni i alkohol w nadmiarze jest szansa na brak ciąży ?? Moja kumpela przed feralnym piatkiem w ciąży nie była ... Rozmawiałem dziś z kilkunastoma ginekologami - mówili - spij spokojnie, będzie ok. Tylko ze do mnie to nie dociera ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiele osób stara się o dziecko i bywa, że długo kobieta nie może zajść w ciąże, więc...
Niestety jestem z natury pesymistką i wierzę w ironię losu, że im bardziej się chce tym bardziej nie wychodzi, a im bardziej się nie chce to niestety się wpada Wink (mowa tutaj o braku zabezpieczenia)
Raczej żaden gin nie będzie stresował dziewczyny. W pierwszej dobie tabletka jest bardziej skuteczna niż mniej. Mnie też powiedział, że "raczej mamusią pani nie zostanie". Chociaż bardzo bym tego nie chciała to w sumie nie stresowałam się bardzo przez kolejne tygodnie - już co ma być to będzie i już nic tego nie zmieni.
Pozostaje czekać, a nerwy już tu nic nie pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sekutnica napisał:
że im bardziej się chce tym bardziej nie wychodzi, a im bardziej się nie chce to niestety się wpada

zgadzam sie Smile

sekutnica a co Ty tez czekasz na @? obawiasz sie ciazy?


misterlojt napisał:
Czy zakładając najgorszy scenariusz, tj. Wytrysk, płodne dni i alkohol w nadmiarze jest szansa na brak ciąży ?

przy tej mieszance raczej ciaza jest b.pradwdopodobna.
skoro ma dni płodne a Ty masz wytrysk to szanse sa duze, wieksze im blizej owulacji.
znam wiele przypadkow ciazy po alkoholu .. a ponoc alkohol osłabia plemniki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nie. Kiedyś miałam nieprzyjemną sytuację Smile Razz.
Oczywiście 2mc później facetowi odechciało się związku Laughing
Eh, dorosłe dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 22 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group