Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monti



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 18, 2012 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, mam pytanie do tych, które zażyły Escapelle 2,3 lata temu albo nawet później:
Jak wyglądają Wasze wyniki cytologi? Czy pojawiają się jakieś niepokojące objawy (upławy, plamienie, boleści)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania1990



Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 6:20 pm    Temat postu: PROSZĘ O POMOC!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykle mam ok 28-30 dniowe, ostatnią miesiączkę miałam 11.11 a wczoraj(23.11) zawiodło zabezpieczenie. Chlopak nie doszedł w ogóle(ani we mnie ani poza mną), a escapelle przyjęłam w 12-13 godzinie po stosunku. Jakie jest prawdopodobieństwo, że coś się mogło stać?Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 7:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak nie doszedł to chyba nawet nie trzeba było brać tabletki. Spokojnie, w tej sytuacji do niczego nie mogło dojść, a tym bardziej po zażyciu tabletki. Ludzie wychodzili z o wiele gorszych sytuacji, heheh Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania1990



Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 24, 2012 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za szybką odpowiedźSmile Po prostu cholernie się stresuję jak chyba każdy w takiej sytuacji....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaq



Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 26, 2012 6:00 pm    Temat postu: czy mam się czym martwić? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w niedziele nad ranem ,ok godziny 5 zawiodła nas gumka. Doszło do wytrysku częściowo we mnie. Niestety nie wiem czy miałam dni płodne czy nie,bo mam duże problemy z regularnymi cyklami spowodowane wysoką prolaktyną, przeciętnie mój cykl trwa ok 50-60 dni, bo ostatniio nie przyjmowalam tabletek na jego uregulowanie. Ostatni okres skończył się 6 listopada. 8-9 h od stosunku zażyłam escapelle, miałam lekkie nudności ale nie zwymiotowałam tabletki. Czy powinnam się mocno martwić czy skuteczność w pierwszych 12 h jest na prawdę taka wysoka jak podano na ulotce? Proszę o jakieś odpowiedzi bo chyba zwariuje ze stresu ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Gru 15, 2012 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A po jakim czasie od przyjeca tabletki wystapily nudnosci i wymioty?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dlaspokoju



Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2013 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam około północy z 30/31.12 Kochałem się ze swoją dziewczyną okres powinna dostać dzisiaj 1.01, nie dostała go aczkolwiek podchodzę do tego spokojnie (przyswoiłem masę forumowych informacji Laughing Smile escapelle dziewczyna zażyła 12h po, bez mocniejszych objawów, ostatni okres miała 4.12 cykle ustabilizowane 28 dni z maksymalnym odchyleniem 1 dnia +/-. wynika, że powinny to być dni niepłode, stosunek przerywany + na wszelki wypadek tabletka (pierwszy i ostatni raz - dziewczyna zdecydowała się, że jeśli dostanie do okresu zaczniemy korzystać z tabletek) Od strony psychicznej robię wszystko aby ją uspokoić, zapewniam, że na pewno wszystko jest w porządku, żeby postarała się chociaż troszkę odstresować, że lada dzień dostanie okres... Przeżywa i stresuje się bardzo ponieważ jestem jej pierwszym partnerem, a także pierwszy raz kochaliśmy się bez prezerwatywy... Macie taką samą wizję jak ja, że wszystko jest w porządku ? Jako kobiety możecie mi poradzić jak jeszcze uspokoić dziewczynę ?
Wybaczcie za chaos składniowy... Very Happy

Pozdrawiam i szczęśliwego !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 03, 2013 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po co wzieła esc???
przeciez nie doszlo do wytrysku w srodku..
dla mnie bez sensu.
spoznianie sie okresu moze byc spowodowane zazyciem tabletki.
to sa hormony a nie wit C.
musi jakos odbic sie na organizmie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dlaspokoju



Dołączył: 01 Sty 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 04, 2013 8:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyna w święta się stresowała ze względu na problemy zdrowotne w rodzinie, obawialiśmy się, że cykl może się przesunąć, okres spóźnić..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 05, 2013 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w ciazy nie jest.czekajcie cierpliwie na okres.
i nie faszerujcie sie esc bez potrzeby
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 21 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group