Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Reksioimruczek



Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 10, 2012 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Tabletke Escapelle zazylam dzien po niezabezpieczonym stosunku, 6 dni pozniej dostalam krwawienia, jakies ~15dni przed prawidlowym okresem.
Mam pytanie, czy to krwawienie jest wywolane tabletka i jesli tak, to przykladowo o ile sie mi moze spoznic 'prawdziwy' okres, lub o ile przesunac.
Objawy krwawienie takie jak przy normalnym okresie.

Drugie pytanie dostalam recepte na antykoncepcyjne i ginekolog zalecil przyjac przy pierwszym dniu okresu. Pytanie czy te krwawienie po escapelle (najprawdopodobniej) zaliczyc do 1 dnia okresu, czy przeczekac na kolejne?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Kwi 14, 2012 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tobylo krwaiwenie wywolane escapelle. Mozna potraktowac to jako pierwszy dzien miesiaczki,a mozna tez zaczekac do fizjologiznej miesiaczki.


Miesiaczka moze sie przesunac nawet o kilka miesiecy. Zalezy jak twoj organizm zareaguje na te dawke hormonow.

zabezpieczaj sie po prostu dodatkowo przy kazdym stosunku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Reksioimruczek



Dołączył: 10 Kwi 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 17, 2012 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli teraz, jak dostane okres to mam zaczac stosowac antykoncepcje? sorki, ze nie doslownie na temat, ale wole miec pewnosc niz znowu zrobic cos takiego. I czy antykoncepcja dziala od pierwszego zazycia, czy lepiej odczekac pare dni.

z gory dzieki i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Kwi 20, 2012 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. W pierwszym dniu miesiaczki, nalezy przyjąć pierwsza taletke z blistra. Jesli wtym dniu przyjmiesz pierwsza tabletkę, chroniona bedziesz juz od pierwszego dnia Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SexoBill



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Wrz 23, 2012 7:03 pm    Temat postu: pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
wczoraj doszło do wytrysku jeszcze w domu, przemyłem ręcę mydłem i członka umyłem, kilka godzin pozniej z dziewczyna lezelismy na lozku i ocierałem swoim członkiem jej pochwę bez zabezpiecznia lecz nie doszlo do pełnej penetracji nawet nie "wszedł" nie było w tym czasie żadnego wytrysku i właśnie tu moje pytanie czy mogło dojść przez ocieranie i niedokładne umycie do zapłodnienia ? dziś dziewczyna mówi że gdy wstawała czuła się słabo, i do tej pory cały czas chce jej się mdleć... czy to jest mozliwe ze w 24h doszlo do zaplodnienia i mam się czego obawiać ? czy to są oznaki że do czegoś doszło?
martwię się i dlatego napisałem, mam nadzieję że zdołacie mi odpowiedzieć na te pytania i uzasadnić je...

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SexoBill



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Wrz 24, 2012 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dodam że dziś dziewczyna czuję się bardzo dobrze nic ją nie boli do tego ma bardzo dobry humor i właśnie to mnie zastanawia czy mogło to być spowodowane tym co napisałem post wyżej czy może tylko przesadzam i niepotrzebnie się boję ? proszę o uzasadnienie
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 12:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalezy od wielu czynników...
W którym dniu cyklu była dziewczyna( długosc cyklu liczy sie od pierwszego dnia miesiaczki, do dnia poprzedzajacego pierwszy dzien kolejnej)
czy oddales mocz
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SexoBill



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 25, 2012 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miesiączke miała ostatnio 13września a poprzednia 15sierpnia...
a co do moczu pamiętam tylko że oddawałem już po a wcześniej nic nie kojarzę może zapomniałem wreszcie kto by o tym pamiętał:/
teraz czuje się ona dobrze czasem tyko coś ją boli głowa ale to normalne bo wcześniej takie coś już miewała nie raz (od silnych tabletek,fervexu), tylko dzień po tym tak jakoś dziwnie cały dzień słaba a następnego dnia totalnie nic, humor wgl bardzo dobry... to mnie zastanawia bardzo.. czy jest możliwe że w ciągu 24h doszło do tego i od razu taka reakcja następnego dnia szczerze to myślałem że do omdleń i takiego stanu dochodzi jakoś od 2 do 4 tygodni po zapłodnieniu? a może już tylko wyolbrzymiam ? jak myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Współżyliście już w czasie dni płodnych, ale szanse są bardzo niewielkie na zapłodnienie.


Co do objawów, troche wyolbrzymiasz. Mogą być spowodowane wysiłkiem, zmianą pogody czy tez roznymi innymi czynnikami.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SexoBill



Dołączył: 17 Lut 2012
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Wrz 26, 2012 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba masz rację... dziękuję za pomoc Razz teraz tylko czekać...
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 20 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group