Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle part.7

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 2:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[Windhund Przyjęła tabletkę w pierwszej dobie, więc skuteczność ok 98%. Także nie ma się czym martwić. To że nie ma skutków ubocznych świadczy tylko i wyłącznie o tym, że dobrze toleruje lek. Tyle.

vogue269Yaz chroni Cie skutecznie, o ile przyjęłaś pierwszą tabletkę w pierwszym dniu cyklu czyli w pierwszym dniu miesiączki. Więc jeśli tak było, to nie bierz dodatkowo escapelle bo to będzie zabójcza dawka hormonów. Tak sobie cały układ hormonalny rozregulujesz, że później baaardzo długo będziesz starala się doprowadzić organizm do ładu.

Jeśli pierwszą tabletkę przyjęłaś w innym dniu cyklu, no to niestety musisz się nafaszerować hormonami. Yaz'y przyjmuj dalej i zabezpieczaj się dodatkowo do końca opakowania.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Windhund



Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedź Very Happy

Dziś dostała okres Very Happy

I mam takie pytanko, czy po okresie wykonać test??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Windhund, po co, skoro dostała okres Smile ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coone



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje porady.. Może od poczatku. 19 dnia zeszlego cyklu czyli 22 maja doszlo do niezabezpieczonego stosunku z wytryskiem w srodku. kilka godzi wczesniej doszlo do stosunku w prezerwatywie jednak chlopak nie umyl sie wiec pozostalosci spermy mogly znalezc sie na jego penisie. po ok 30 godzinach zazylam escapelle. Okresu dostalam dzien przed planowanym terminem, 1 czerwca. trwal krocej i byl nieco skapszy, jednak zawieral skrzepy. Nie powinnam sie martwic, jednak mam wrazenie jakbym miala objawy ciazy. Najbardziej niepokoi mnie goraczka trwajaca od ok tygodnia, ok 37,4. Odczuwam rowniez bol brzucha i wrazenie ze mam guzki na brodawkach oraz czesto oddaje mocz jednak nie wiem czy to po prostu nie sa urojenia. Tak wiec prosze was o obiektywna opinie. Leciec po test czy nie ma powodu do obaw:( ???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coone mozesz zrobic test , jak jestes w ciazy to i tak juz po ptakach i nic z tym nie poradzisz.dla swietego spokoju mozna zrobic Smile
jak dlugie masz cykle?
19dc to juz dni niepłodne wiec wydaje mi sie ze ciazy nie powinno byc Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coone



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykle 29 dniowe. Dostalam okres dzien przed terminem wiec nie powinnam sie martwic. Zastanawia mnie tylko to ze moze nie zdarzylo dojsc do zagniezdzenia wiec dlatego dostalam okres a w ciazy moge byc lub byl on tylko krwawieniem wywolanym escapelle. Sama nie wiem co mam o tym myslec.. Zazyte escapelle, okres a ja dalej swiruje... Dzieki za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 21, 2011 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coone wg mnie to normalny okres.
19dc to juz dni bezpieczne wiec o ciazy nie ma mowy Smile dla spokoju mozesz zrobic test Smile jestem pewna 1 krechy Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Cissoux



Dołączył: 24 Maj 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, to znowu ja. ;p czekając na @ przeanalizowałam sobie parę rzeczy i chciałam się Was mądrych zapytać, czy to możliwe, mianowicie:

Escapelle wzięłam 16.05, okresu nie ma po dziś dzień. Co nie zmienia faktu, że jakiś czas temu miałam wszelkie objawy miesiączki... z tym, że bez krwawienia. Od wczoraj czuję się jakbym miała owulkę, bolą mnie jajniki, ochota na seks ogromna, śluz jak na dni płodne... Patrząc na moje dotychczasowe cykle, termin też się zgadza.

czy to możliwe, żeby pigułka nie rozregulowała cyklu, tylko po prostu ukradła krwawienie, a wszystko zostało po staremu? o;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 23, 2011 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli rozregulowała cykl bo zamiast krwawienia terminowego masz sporo opóźnione.

Po miesiączce dobrze jest skontrolować się ginekologicznie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
antubis84



Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 10:28 pm    Temat postu: Help Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie proszę o poradę. W nocy z 6 na 7 sierpnia współżyłam z facetem bez zabezpieczenia Crying or Very sad . Co prawda wytrysk nie nastąpił we mnie, ale z tym nigdy nic nie wiadomo... Dodam że to był mój pierwszy raz. To był mój 15 dzień cyklu, miesiączki mam dość nieregularne tj od 26 dni do 33. W 36 godzinie zażyłam Escapelle. Teraz jestem zeschizowana że mogę być w ciąży. Jakie jest ryzyko zajścia w ciąże? Bardzo proszę o odpowiedź...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 13 z 30

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group