Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Escapelle, part. 6

Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 9:52 am    Temat postu: Escapelle, part. 6 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę tu kontynuować Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.


Ostatnio zmieniony przez nowicjuszka dnia Wto Mar 01, 2011 12:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monti



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka napisał:
Zażyłaś tabletkę w pierwszej dobie. Skuteczność jest bardzo wysoka. Nie masz się czym martwić. Zrób test z krwi po 14-16 dniach od stosunku. On daje 100% pewności.

Dzięki za otuchę i radę. Na pewno zrobię badanie. Szkoda, że moja pani ginekolog przyjmuje tylko w środy. Może wybiorę się do innego, zanim minie 72h. Choć to chyba bez znaczenia jeśli przyjęłam tabletkę?

Waszym zdaniem jak wygląda mój przypadek?


Ostatnio zmieniony przez Monti dnia Pon Sty 04, 2010 7:16 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szczapa24



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej! pomóżcie! podczas stosunku pekła prezerwatywa ok godz 1 w nocy dnia 23 grudnia, a po ok 2 godz wzięłam Escapelle. i napiszę że chłopak nie doszedł we mnie tylko na zewnatrz, a były to na dodatek dni płodne... proszę o jakieś rady. w dniu 02 stycznia pojawiły się delikatne krwawienie nie przypominajace okresu... a planowany okres powinnam mieć jutro. jak według was wygląda moja sytuacja???!


Ja rozumiem, że jesteś zdenerwowana, ale nie ma potrzeby powielania postów. Jak ktoś będzie na forum to odpowie na pytanie.

Zapoznaj się z regulaminem forum który zaakceptowałaś logując się na forum.

Zbędny temat usunęłam, a odpowiedzi przeniosłam tutaj. / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczapa czekaj cierpliwie na okres
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pat25



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 8:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajcie, potrzebuje waszej porady bo juz odchodze od zmyslów moja sytuacja jest taka zaczełam brac tabletki anty Qlaira wybrałam ich 9, dodam ze to moje pierwsze opakowanie 9 tabletke wziełam 31 gru o 18 a nad ranem 1 sty kochalismy sie z chłopakiem bez zabezpieczenia i tabletke 10 wziełam 1 sty o 18 ale juz 2,3 sty nie bo sie zapodziały wiec dzis pobiegłam po recepte na tbletke "po" lekarz przepisał mi escapelle i wziełam ja 55 h od stosunku jakie jest prawdopodobienstwo ciazy? wystapilo u mnie tez 2 sty krwawienie(czy mogla krew utrudnic zaplodnienie?) oraz dodam ze wczesniej mialam cykle 32 dni i teraz jak bym wybrała całe opakowanie miala bym 28 ale nie wiem jak to liczyc bo wzielam tylko 10 tab :/ a to by miało wpływ na dni płodne, błagam pomóżcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ona_22



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka w pierwszej dobie podobno skutecznosc niemal 100%, ale czytalam tez o przypadkach dziewczyn, ktore pomimo zazycia w pierwszej dobie nie mialy odpowiedniej skutecznosci;/ Niestety czesc z nich miala ferelny stosunek w tak beznadziejny dzien cyklu jak ja - idealnie srodek :/ podlamujace... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczapa Wzielas bardzo syzbko tabletke wiec ryzyko ciazy jest wlasciwie zerowe.
A plamieni emoze byc wynikiem przyjecia tabletki. Spokojnie czekaj na okres. Jesli masz obawy, zrob test minimum 14 dni od stosunku najlepiej z krwi BHCG. Mozna go zrobic w lab. medycznym
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 12:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ona Musiały zajść w ciążę wcześniej. Ta tabletka jest na prawdę bardzo skuteczna. To jest końska dawka hormonów...Jeśli nie doszło jeszcze do zagnieżdżenia się zarodka w błonie śluzowej, to nie ma szans na ciążę.

Monti Skoro już zażyłaś tabletke po, to mozesz spokojnie poczekać.

szczapa To normalne po przyjęciu tabletki. Czekaj spokojnie. Okres moze się dużo opóźnić. Ale skoro nie doszedł w Tobie to po co w ogóle tabletka?

Pat Spokojnie. Teraz trzeba czekać. Nic już nie zrobisz. Powinna zadziałać, zwłaszcza ,że te kilka tabletek w razie czego powinno opóźnić owulację.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ona_22



Dołączył: 03 Sty 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 12:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka wyjdzie na to, ze siedze tu non-stop:) ale to prawda, jak nie jestem na uczelni to strona otwarta na biezaco...ech, te nerwy.. :/ U mnie nie ma na pewno mozliwosci wczesniejszego zajscia, poniewaz to byl pierwszy stosunek w tym cyklu (akurat w srodek cyklu i pierwsza w zyciu wpadka-hah o ironio). Tak jak pisalyscie wczesniej zagniezdzenie trwa do ok tygodnia czasu wiec... Mysle, ze w przeciagu tych dwoch godzin od stosunku do zazycia tabletki nawet jezeli to by byla idealnie owulacja mogloby dojsc max do zaplodnienia. Wlasnie... szukalam w necie troche, ile mija czasu do zaplodnienia? Potem rozumiem, ze ta zaplodniona komorka musi sie przemiescic najpierw przez jajowod, czyli w sumie droga do macicy a tym samym do implantacji dosyc dluga..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 05, 2010 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw to plemnik musi się dodstać do jajowodu, potem zapłodnienie potem wędrówka zarodka do jamy macicy i zagnieżdżenie co daje łacznie ok 2 tygodni.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 1 z 40

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group