Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Epiduo - żel na trądzik jak na was działa?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
solanka



Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 11:44 am    Temat postu: Epiduo - żel na trądzik jak na was działa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, nie dawno usłyszałam o żelu Epiduo, ponoć jest bardzo skuteczny na trądzik. Sama jeszcze nie miałam okazji go wypróbować, a z trądzikiem walczę od dawna. Może Wy podzielicie się swoją opinią na temat Epiduo? Jakie przynosi skutki? Czy podrażnia albo ma inne efekty uboczne?

Czekam na opinie Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wojtecki2



Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 27, 2010 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, ja smaruję się Epiduo jakieś 2 miesiące, pierwsze 2 tyg były straszne podrażnienia skóry, nagły wysyp itp ale nie zrażaj się tym! Jak już to minie jest tylko lepiej, po pryszczach mam już bardzo mało śladów, do tego trzeba również odpowiedniej diety, przede wszystkim mniej czekolady i głównie słodyczy. Słyszałem że czosnek i kapusta są dobre XD ale nigdy nie sprawdzałem.

Każda skóra inaczej reaguje na dane preparaty mi Epiduo pomógl ale dermatolog powienien wiedziec najlepiej jak Ci pomoc ;)

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group