Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dzwiny sluz na prezerwatywie....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam24PL



Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 1:56 am    Temat postu: Dzwiny sluz na prezerwatywie.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam do Was pytanie, duzo juz sie naczytalem na ten temat ale wolalbym sie upewnic bo wciaz jestem lekko w stresie.

Mianowicie uprawialismy seks z dziewczyna, za kazdym razem w prezerwatywie, pierwszy raz byl calkowicie poza nia, zrobila "to" reka:), za drugim razem juz normalnie w pozycji "ona do gory", po stosunku zauwazylem na czubku prezerwatywy cos co wygladalo jak sperma, nie bylo tego duzo, u nasady czlonka nic takiego nie bylo, prezerwatywe sprawdzalem 3 krotnie, nie byla peknieta, nie zsunela sie czy zostala w niej, za 3 razem przy uzyciu tego samego rodzaju prezerwatywy tylko ze w pozycji "ja do gory", nic takiego juz nie bylo.

Prosze o porade czy jest jakis sposob zeby nasienie wydostalo sie jakims cudem dolem i podeszlo tak do gory i doszlo do zaplodnienia? prezerwatywy to durex pleasuremax, jesli ma to jakies znaczenie. Naprawde denerwuje sie choc z tego co czytalem to najprawdopodobniej byl sluz z niej, rozmawialem z nia i tez powiedziala skoro prezerwatywy byly cale to musialobyc od niej. Jednak jak to bywa prosilbym o uspokojenie i rozwianie moich obaw. Okres miala 2 pazdziernika (z tego co mowila mi trwa okolo 4-5 dni), stosunek mial miejsce 14, i kolejne pytanie czy nawet gdyby, to jakie sa szanse ze mogla zajsc w ciaze?

Pozdrawiam i prosze o szybka odpowiedz na moje pytania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 1:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To był jej sluz. Tyle...To normalne...

Co do ciąży..Jeśli podasz jak długie ma cykle to będzie można cokolwiek powiedzieć...

Cykl to czas od pierwszego dnia miesiączki,do dnia poprzedzającego pierwszy dzień kolejnej.

Dodano po 35 sekundach:

Najlepiej długość najkrótszego i najdłuższego z ostatnich 12 miesięcy
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam24PL



Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 2:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to musialbym jej zapytac...czyli moge spac spokojnie i nie martwic sie?Smile

ja to juz mialem jakies wyobrazenia ze jakis cudem nasienie zostalo zepchniete na dol i "doszlo" do gory hehe...Smile dziwilo mnie ze wlasnie dotknalem czubka prezerwatywy i normalnie nasienie bylo pod i ta wydzielina na...dodam ze prawie od razu po wytrysku czlonek zostal wyjety z niej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 2:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nasienie było w prezerwatywie i po sprawdzeniu nie było żadnych uszkodzeń, to możesz spać spokojnie i nie musisz się niczym martwić Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
adam24PL



Dołączył: 16 Paź 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 2:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oki wielkie dzieki za szybka odpowiedz:) tak bylo w srodku, prezerwatywe sprawdzalem 3 krotnie dla pewnosci, lalem wode, sciskalem, nic nie wylatywalo....

jeszcze jedno takie krotkie pytanie, czy ten sluz jest zalezny od pozycji, podniecenia? dlaczego raz byl a za drugim razem juz nie? moze to przez rodzaj prezerwatywy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Paź 16, 2010 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rodzaj prezerwatywy nie ma tu nic do rzeczy. Czasem tak się dzieje. To jest zależne od fazy cyklu u kobiety, od tego jak mocno ja podniecisz, czy jest jakaś infekcja czy nie ma. Wiele jest czynników. Poza tym każdy organizm jest indywidualny... Nie da się tak jednoznacznie powiedzieć dlaczego. Po prostu.Czasem jest, czasem nie ma. To się zmienia.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group