Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny wzrok ,bujanie sie glowy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
izarc



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 10:41 am    Temat postu: Dziwny wzrok ,bujanie sie glowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,mam 18 lat tydzien temu cos dziwego stalo sie ze mna ,otoz moj wzrok jest niepokojacy gdy sie patrze w jedno miejsce nie potrafie sie skoncentrowac na przedmiocie ,jestem troche nieogarniety, jakby mi sie rozmazywal obraz,ten wzrok tak jakby plywal strasznie mi to przeszkadza i nie wiem co sie ze mna dzieje .Jeszcze jeden objaw wystepuje .Gdy przykladowo stoje w miejscu bez ruchu i zamnkne oczy buja mna do przodu i tylu,tak jakbym mial zaraz upasc (takie jakby lekkie krecenia w glowie-falowania),staram sie to opoanowac i troche sie udaje ale jakbym stal i nie spinal nog i calego ciala to bym polecial do przodu,takie jakby falowanie to samo w oczach czuje,mimo to ciezko to opisac -troche jakbym byl pijany?albo na haju? .Najgorzej mam w szkole jestem taki zmieszany i malo ogarniam,przez ten wzrok,rano gdy wstaje jest troche lepiej i wieczorem tez.Ale czasami np.dzisiaj nie moglem przez to usnac budzilem sie w nocy . Prosze o pomoc nie wiem czy isc teraz do lekarza czy moze to przejdzie.Przypominam wczeniej nie mialem takich problemow,stalo sie to pare dni temu!.Jezeli cos wiecie prosze sie wypowiadac,bede bardzo wdieczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

radzę przejść się do lekarza. ogólnego na początek.
to może być zaburzenie błędnika, zapalenie ucha środkowego lub kłopoty z oczami (może oczopląs).
objawy nie są normalne i raczej same nie miną, a jak sam piszesz, utrudniają funkcjonowanie.
ogólny Cię zbada i skieruje na potrzebne badania.
PS. czy jak zamkniesz oczy i wyprostujesz ręce to potrafisz trafić palcem wskazującym (z zamkniętymi oczami) w czubek swojego nosa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
izarc



Dołączył: 06 Lut 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie nie moge sie chyba skoncentrowac bo nie potrafie trafic w czubek nosa tylko zawsze jakos obok.Nie ma co Ide do lekarza w poniedzialek bo coraz gorzej ze mna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lut 07, 2010 8:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

izarc
trafianie palcem w czubek nosa nie ma nic wspólnego z koncentracją.
idź do lekarza, prawdopodobnie masz silne zaburzenia równowagi. niech Cię przebada i zobaczy co jest nie tak, ewentualnie da skierowanie do neurologa (od jakiegoś tygodnia lekarze rodzinni nie mogą wystawiać skierowań np na TK lub MRI).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group