Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny ucisk w głowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wojzzz



Dołączył: 01 Mar 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 3:06 am    Temat postu: Dziwny ucisk w głowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwa tygodnie temu podczas sparingu z kolegą dostałem dość silny cios w głowę nad prawym uchem. Przez chwilę szumiało mi w głowie ale zaraz przeszło więc nie poszedłem do lekarza. Po dziesięciu dniach zaczęły się następujące objawy - wrażenie ucisku w prawej części czaszki na uchem i w okolicach skroni, pulsowanie żyły znajdującej się na skroni, czasami lekki szum w uchu. Czy te objawy związane są z uderzeniem czy też jakąś poważną chorobą ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 5:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie objawy są związane z uderzeniem Very Happy Na Twoim miejscu poszłabym jednak do lekarza.Zawsze lepiej wiedzieć że jest w porządku Very Happy Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group