Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwny ucisk na pecherz i uczucie zwężenia pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 10:21 am    Temat postu: dziwny ucisk na pecherz i uczucie zwężenia pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, zaczne tak, biore 3 miesiace tabl jasmin...bylo super az do ostatniego miesiaca, nie bede pisala ze zrobilam sie jakas oziebla, nie jestem ostatnio wystarczajaco nawilzona. wiem ze to moze byc spowodowane tabletkami, ale mam inny problem. os miediaca mam ciagle jakis ucisk na pecherz, ciagle chodze siku, nic mi nie piecze nic z tych rzeczy ale jak sie wysikam zaraz znowu czuje ze mam pelny pecherz, poza tym wydaje mi sie ze jakos dolna czesc szyjki macicy jest jakas powiekszona, gdy sie kochamy mam wrazenie ze czlonek mojego chlopaka wchodzi jakos ciasniej, moze to spowodowane jest brakiem nawilzenia, ale naprawde niepokoi mnie ta powiekszona szyjka-tak mi sie wydaje...prosze o odpowiedz czy moge miec jakas powazna chorobe czy to moze od abletek i wogole, w ciazy raczej nie powinnam byc...


----edited by emilka----
uzupełniłam tytuł tematu:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widocznie przeziębiłas pęcherz...powinnas wybrac sie do lekarza... Smile sama raczej nie wyleczysz,skoro to trwa juz jakiś czas. to nie ciaza..chyba ze nie bierzesz regularnie tabsow..ale watpie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 9:21 pm    Temat postu: moja pochwa sie zweza???????? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem co jest...od 3 miesiecy przyjmuje jasmin ale postanowilam je odstawiic bo sie nie sprawdzaja, boli mi glowa, miewam depresje, nie jestem wogole nawilzona i nie mam ochoty na sex...ale to nie ten problem, czuje ze moja pochwa sie zweza, odczuwam nacisk na pecherz...no i jak moj chlopak wchodzi we mnie czuje ze jest jakis opor
(podobnie jakby na poczatku wspolzycia). no i zauwazylam ze jak wloze palca i zagne do gory czuje jakies guzek, sama nie wiem co to, moze mi cos wyroslo, moze szyjka macicy sie powiekszyla, nie mam pojecia, czy moge miec jakas powazna chorobe, obaiam sie, ale do lekarza ide za miesiac bo teraz jestem za granica:/


----edited by emilka----
kiki, nie zakladaj tylu tematów. jak już w jednym opisałaś swoje dolegliwości, to nie ma sensu zakładać kolejne. kontynuuj w tym:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 6:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten guzek to raczej pkt G hehe Smile bo wlasnie on znajduje sie na gornej sciance pochwy i jest wyczuwalny palcem.
A parcie na pecherz jest na pewno spowodowane jego przeziebieniem wiec pojdz czym predzej do lekarza bo nie ma sensu zebys sie meczyla.
A suchosc w pochwie moze byc spowodowana rzeczywiscie braniem tabletek bo jesli sa dwuskladnikowe - jeden skladnik zageszcza sluz po to by plemniki mialy gorszy dostep do komorki jajowej. Brak "apetytu" na sex tez przez tabletki, dlatego ja sama tez juz nie biore bo to wcale fajne nie jest, mimo ze ma sie niemalze 100% ochrone to i co z tego jak sie nie ma wcale ochoty na seks, a tylko sie faszeruje chemia niepotrzebnie.

Tak wiec zmykaj do lekarza Smile albo kup zel nawilzajacy np. durexa Smile

Pozdrowki i buziaczki Smile

p.s. no i ciasniej moze byc od tego ze z powodu braku nawilzenia i mniejszej ochoty mozesz miec pochwice, czyli spiecie miesni pochwy.


-----edited by emilka----
fasolka, jestem w szoku, tak długo z nami i jeszcze nie edytujesz postów, jak chcesz coś dodać? Very Happy to następnym razem, używaj opcji zmień. pozdrawiam:)

_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kiki



Dołączył: 21 Mar 2006
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 13, 2007 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niby wszysko by sie zgadzalo, ale czemu tego guzka nie wyczuwalam wczesniej, teraz jak sie kochamy, czuje ze cos sie zmienilo...wydaje mi sie ze to jakies zmiany w szyjce-tak mi sie wydaje ze to szyjka macicy...wogole moje wejscie do pochwy jest jakby bardziej zamkniete, wczesniej bylo inaczej...teraz mam jakies uplawy, podobne do grzybicznych, bo juz nie raz mialam grzybice wiec wiem jak to wyglada...ale naczytalam sie o aku szyjki i teraz szukam bog wie czego:/ do gina ide za 3 tyg-mam nadzieje ze mi okres nie wypadnie :/ i musze cytologie zrobic bo juz minelo 2 lata...no i jeszcze jedno-bylam u gina ok 5 miesiecy temu-czy moglo cos az tak sie zmienic w budowie jak pani dr powiedziala 5m temu ze wszystko jest ok?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group