Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny stan po alkoholu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartock



Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 8:27 pm    Temat postu: Dziwny stan po alkoholu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze kiedy podczas jakiejs imprezy, grilla itp. sporo wypije na drugi dzien bardzo dziwnie sie czuje nie jest to kac bo on powinien szybko minąc. Ten stan trwa zwykle 3 dni czuje sie wtedy bardzo silnie przytepiony, oszolomiony, nie potrafie logicznie myslec i mam problemy z pamiecia. Przez te 3 dni jestem nie zdolny do zycia, chociaz fizycznie czuje sie dobrze. Ten "dziwny stan" mija dopiero kiedy 3 dnia rano sie obudze. Nie wiem co mam robić bardzo mi to przeszkadza poniewaz mam 3 dni wyjete z zyciorysu nie znalazlem pomocy na zadnych portalach. Jesli macie jakies chociaz najdrobniejsze podejrzenie co to moze byc PISZCIE! Z gory dziekuje!

przeniosłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bartock
może Twój organizm tak wolno metabolizuje alkohol?
próbowałeś tych reklamowanych środków które mają przeciwdziałać kacowi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karate-ninja



Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Sie 23, 2010 5:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedyna rada to nie używać alkoholu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamm



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam pojęcia skąd taka reakcja umysłu na alkohol, ale może faktycznie spróbuj tych środków które się zażywa przed spożyciem.Mnie ostatnio na kaca pomógł orsalit(który ze względu na dziecko zawsze mam w apteczce).Orsalit nawadnia organizm a po alkoholu to podstawowa sprawa.Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group