Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwny problem z włosami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
losiekpierwszy



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 07, 2012 9:38 am    Temat postu: dziwny problem z włosami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam dość nietypowy problem, od jakiegoś czasu wypadają mi włosy szczególnie przy czesaniu i nawet jak tak drapie sie po głowie czy coś to tez zawsze jakiegoś pojedyńczego wyciagne, na dodatek na głowie mam sporo tak jakby sterczących włosów szczególnie po myciu głowy, stały się dość denerwujące więc kiedyś spróbowałem wyrwać takiego włosa i o dziwo nie było z tym bardzo dużego problemu(ale niegdy nie wyrywałem włosów wcześniej więc tak naprawde nie wiem czy przy normalnym włosie też jest to nie az tak trudne), ale ten włos jest dziwny po wyrwaniu, bo niema na końcu cebulki tylko taki czarny czubek i taka jakby białą lepką powłoke , ale można to ściągnąć razem z tym czubkiem, i wtedy włos wygląda jak ułamany bez tego, ale te włosy które same wypadaja nie wygladaja tak jak te tylko maja na koncu taki malutki czubeczek biały którego nie da się oddzielic od włosa jak w przypadku tych. Nigdy nie zwracałem uwagi na włosy wszystko było z nimi ok, dopiero teraz stały się słabsze itp, dziwi mnie jeszcze to ze te włosy które mi wypadaja sa o wiele krótsze np od tych które moge sobie wyrwac o ktorych pisałem, sa one zazwyczaj jednej długości tak połowa długości włosów moich, może to jakaś grzybica czy cos ? kiedys czytałem o tym ze włosy wypadaja tak jak zapałki wszystkie o rownej długosci ;/ dodam ze moje wlosy mają obecnie jakies 7, 8 cm. któs miał podobnie ? .. ?wie co to może być ? ? licze na pomoc ewentualnie o porade jakich zazyc suplementów diety czy coś,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group