Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny problem z okresem ... :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZuSSka



Dołączył: 08 Cze 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 08, 2006 8:02 pm    Temat postu: Dziwny problem z okresem ... :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A więc zacznę od tego iż mam 17 lat.Miesiączkuję już od około 4 lat.Na początku miesiączkowałam regularnie potem okres spaźniał mi się jakieś 10-12 dni a nieraz dostawałam go za wcześnie także o kilka dni. Jakiś rok temu z moją miesiączką zaczęło się dziać coś dziwnego.Zaczęła występować co 2 miesiące potem na jakiś czas normalnie(co miesiąc) i znów pojawiła się po 3 miesiącach zaczęłam się denerwować ale znów się to uspokoiło.Od końca lutego jednak moja miesiączka nie pojawiła się.Współżyję ze swoim chłopakiem ale nie zdarzyło się nic co mogłoby wskazywać na to iż jestem w ciąży.Żadnych objawów z reszta także nie ma które by na to wskazywały. I martwię się czy to nic poważnego zarejestrowałam się do ginekologa ale terminy są tak odległe że nie wiem czy czekać. Jeśli coś wieceie na ten temat to prosze piszcie .
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olka16
Gość









PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to chyba jest normalne..Nie powinnas sie obawiac, z tego co wiem okres moze byc nie regularny, pozniej regularny a pozniej znowu nie. Mam podobnie prze dluzszy czas regularnie co miesiąc, pozniej z dwa miesiace przerwy i nieregularny okres i tak w kółko.. Jesli jednak bardzo sie tym przejmujesz to idz do ginekologa, Pozdrawiam!
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 12:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym sie jednak troche martwila. zrob test
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nerwy, nerwy i jeszcze raz nerwy.

Stres w każdym wydaniu(czy to szkoła, praca , rodzina itp) potrafi bez większych problemów "przesuwać" czy też "rozciągać" okres.

Dla własnego spokoju nie zaszkodzi sprawdzić testem, wkońcu ta dycha nie stanowi , a ile spokoju potrafi zapewnić ;]


Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Julia
Gość









PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie co wydaje mi sie ze ona nie obawia sie ciaza...a to ze ma taki nie regularny okres moze wskazywac na naprawde wiele...z wlasnego doswiadczenia poczekalabym i poszla do ginekologa po mimo iz ma 17 lat(wiem wszystko sie unormuje) jednak jesli dzieje sie naprawde cos nie dobrego to lepiej to wykryc wczesniej...nie jestem tu aby Cie straszyc jednak nigdy nie mozna nic przewidziec...a propozycja zrobienia testu no ok ale to chyba nie rozwiazanie....
Pozdrawiam Cie serdecznie i mam nadzieje ze to kwestia tylko hormonow:* 3maj sie malenka a i napisz co jest:)
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group