Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny problem z brzuchem,pomocy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andersp



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 1:08 pm    Temat postu: Dziwny problem z brzuchem,pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Od długiego czasu mam problem z brzuchem.wiec tak czuje jakbym miał jakieś zalegające gazy w brzuchu zaladku,gdy się położę na bok czuje jak cos sie przelewa i burczy,czuje jakby ucisk na zaladek jak siedzę i stoję,a jak leze to juz nizej na brzuch mam ten ucisk.To tyle objawów więcej nie mam.Co to może być??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje no-spe Smile powinno pomóc Smile mnie pomaga Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

andersp Objawy wskazują na problemy gastryczne.Wskazane jest zmienić dietę na lekkostrawną,bez używek,bez smażonego i tłustego.Dużo pić minimum 2l(ale nie gazowane)Czy występują inne objawy jak na stolec (zatwardzenie czy rozwolnienie)Na wzdęcia(To co opisujesz to są wzdęcia)można zastosować Espumisan(4-6 kapsułek)W zależności od odpowiedzi powiem co dalej.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andersp



Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brak innych objawów,wlasnie stosuje taka diete ale na mase miesniowa,te posilki sa lekkostrawne 5x dziennie,z tym ze rano 3 jajka na twardo + platki owsiane,jak sobie masuje brzuch to normalnie sie przelewa burczy jak h... ;s
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

andersp Białko tak ale nie żółtka które są zaliczane do ciężko strawnych a już 3 dziennie.Proszę również spożywać błonnik(Colon C)dla poprawienia motoryki jelit.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group