Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny guzek w okolicy pośladków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marian.warszawa



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 4:20 am    Temat postu: Dziwny guzek w okolicy pośladków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam następujący problem. Upadłem tyłkiem na schody i pod skórą (na głębokości ok 1cm) mam guzek przypominający węzeł chłonny. Jest on na granicy pośladków i tej wrażliwej części skóry okołoodbytowej. Jak się go mocniej przyciśnie to boli. Średnica zgrubienia ok 1cm. w miarę okrągłe. Co to może być? Aha nie jestem na 100% pewny czy ten guzek powstał w wyniku upadku, ponieważ badanie tamtych części ciała zrobiłem dopiero po urazie.

Dla zobrazowania powien tylko tyle, że do złudzenia przypomina powiększony węzeł chłonny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gosiaczubacka



Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 06, 2006 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja niewiem czy tam sa wezły chłonne, byc moze po upadku zrobił sie jakis krwiaczek pod skórą, masuj!!!, jak sie nie da rozmasowac, to idz do internisty, ale bedzie dobrze, mi sie kiedys cos takiego zrobiło na rece, ale masowałam i sie jakos rozeszło po ok 2 tygodniach, ale jak sie martwisz to idz do lekarza, po cos te składki płacimy,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group