Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwny ból przy opukiwaniu zęba po leczeniu kanałowym.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
johny18yy



Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 26, 2010 12:27 am    Temat postu: Dziwny ból przy opukiwaniu zęba po leczeniu kanałowym. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie w miesiące temu miałem leczoną kanałowo górną prawą 5. Niby z leczeniem było wszystko w porządku bo ząb mnie nie boli.
Ale jest jedna dziwna sprawa. Ząb boli przy opukiwaniu. Czy przy bardzo mocnym zgryzie. Po leczeniu kanałowym przez parę dni było ok, bo czym zaczęło mnie boleć dziąsło przy tym zębie. Dostałem mocny antybiotyk i przestało boleć. A teraz czuje dziwny taki tępy ból przy opukiwaniu jak i mocniejszym nacisku z boku na zęba. (Ból dziwny do sprecyzowania).
Dodam, że jak przycisnę tego zęba dolnymi i opukuje to nie boli.

Jak uważacie jaka może być przyczyna bólu?
Dodam, że było robione zdjęcie zęba po leczeniu i wg dentysty nic złego na nim nie widać.

Proszę o pomoc,
ponieważ nie wiem, czy dentysta mówiąc kolokwialnie "zchrzanił robotę" czy jest inna tego przyczyna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group