Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwny ból głowy:/

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
runaway



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 7:29 pm    Temat postu: dziwny ból głowy:/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od prawie 1,5 roku męczy mnie taki dziwny ból głowy i nie mogę sobie z tym poradzić. Jest mi wtedy gorąco w głowę, najbardziej w kark, czoło i poliki. I mam wtedy stan podgorączkowy, a sam ból jest bardzo specyficzny, trudny do określenia, w okolicy uszu czuje rozpieranie, czuję cos w rodzaju nadwrażliwości góry głowy i chyba przeważnie czuję ten ból tak blisko pod skórą glowy, jest to ból bardzo nieprzyjemny, głowa wtedy taka ciężka.... Nie mam pojęcia co to może byc i jestem tym już załamana; miałam tomografię z opcją na zatoki i nic złego się nie dzieje, badania krwi, wymaz z gardła i tez nic nie wyszło. Wszyscy dookoła wmawiają mi, ze to napięciowe bole glowy albo alergia, ja jednak mysle, ze nie, ten ból jest naprawde dziwny i cały czas przy nim gorąco mi w głowę. Prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ten ból jest stały czy pojawia się i znika na jakiś czas? No bo jeśli nic niewykazało może to migrena? Ja na twoim miejscu poszła bym znowu do lekarza, tu napewno będzie trudno określić co to.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
runaway



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest stały. Zaczęło mi się to rok temu w marcu, bolało mnie w sumie codziennie przez kilka tygodni, ale wtedy miałam jeszcze niedrożny nos - nie mogłam normalnie przez nos oddychać, ale wydmuchac tez nie mogłam - tak jakby do ścianek coś przylegało. I ciągle mi towarzyszył stan podgorączkowy. Juz wtedy miałam robione badania krwi i nic nie wyszło.
Bole głowy przeszły, ale niedrożny nos miałam długo więcej. Przeszło mi z tym nosem po antybiotyku, ale tak zupelnie chyba i tak nie Sad
Bole głowy wtedy przeszły i co jakis czas wracały. Wcześniej nie zauważyłam jakiejs reguły, w koncu doszłam do wniosku, ze magnez mnie uczula Question ale gdyby tak było to zawsze po zjedzeniu czekolady cos by mi było np. a tak nie jest.
Ostatnio głowa mnie boli około 5 dni, pozniej przechodzi i znowu wraca, ale tez nie widze reguły, nie mam pojęcia co sie ze mną dzieje Sad
Do lekarza - wiadomo, ale juz u 2 lekarzy byłam internistow, z 2 internistami (znajomymi) sie konsultowałam i oni mi alergie wymyslili a moim zdaniem to nie alergia - nie mam kataru, nie kicham, tylko boli mnie tak dziwnie głowa jakby mi ją ciśnienie rozsadzało i jest mi gorąco w głowe Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ebka



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 5:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze to faktycznie stres? w jakich sytuacjach pojawia sie ten ból?
Ja np dzis odebrałam wynik i jak to zoabczyłam zaraz zaczeło mi sie dzwnie w głowie robic..jakby rozsadzac, podobnie jak Ty to opisałas...uczucie sciskania z tylu glowy i w okolicach uszu...itp..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
runaway



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak wychodzę na dwór jak jest chlodniej i mi sie ta głowa "ochłodzi" to wtedy mi troche lepiej.
Ja juz naprawde rozważałam ten stres, ale np. teraz na studiach mam go mniej niż w liceum, więc nie wiem Confused I czy to możliwe, zeby od stresu była gorączka?:/ tzn. stan podgorączkowy. Wydaje mi się ze to niemożliwe Sad
Nie ma dobrych lekarzy, juz tyle badan mialam krwi i w ogole, u laryngologa tez byłam i nic. Wolałabym, zeby jednak cos wyszlo np. jakas bakteria, i zeby dalo sie to szybko wyeliminowac bo jednak to jest bardzo męczące Sad Nawet jak jakis dłuższy czas mialam spokoj, myslalam, ze juz mi to przeszło, teraz niedawno wróciło. Mam wakacje, stresowac się nie musze a własnie w wakacje mi to wróciło, moze to faktycznie jakas bakteria, albo od migdałow to wszystko, bo nie napisałam wczesniej - normalnie srednio raz na 2 lata bylam przeziębiona, a teraz przez ostatnie 1,5 roku mialam 4 razy po 3 tygodnie gardło chore Confused To na pewno przez zmiane otoczenia - przeprowadzka do wielkiego miasta, gdzie sa setki tysiecy ludzi i mnostwo bakterii i wirusów w powietrzu. Jestem tym załamana Sad
Mam w planie jeszcze raz, chyba trzeci, do laryngologa isc, moze to migdały i od tego ten ból głowy. Chociaz podobno niektórzy mowia, ze nie powinno sie usuwac migdałow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A u neurologa byłaś?
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
runaway



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2008 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No byłam w szpitalu na oddziale neurologicznym na badaniach, mialam tomografie, jak pisałam, i badania krwi na bakterie itd. i nic nie wykryto i chyba mi powiedzieli, ze moze to byc alergia. Wczesniej inni mi tez tak mówili, ale ja po prostu mysle, ze gdyby to była alergia miałabym katar, łzawienie z uczu - te najbardziej typowe objawy, albo jakas wysypke czy cos, a nic takiego nie mam, mysle, ze gdyby to byla alergia na cos to chyba przypadek jeden na milion:( Moze to jednak to cos z tym gardlem echhhh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawko



Dołączył: 21 Cze 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 18, 2008 9:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób testy na alergię, bo objawów może być tysiąc, a nie tylko takie, jak sobie wymyslasz.
idz tez do dobrego oto-laryngologa, skoro zaczelo sie od dolegliwosci laryngologicznych, to moze tam warto poszukac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
runaway



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Testy na alergie mialam, ale podstawowe, moze na 30 roznych alergenow. I totalnie nic nie wyszlo.
Ostatnio glowa mnie nie boli, kilka dni dopiero, ale wczesniej bolała mnie prawie tydzień i to od razu po wstaniu z łożka. Bardzo to dziwna sprawa z tym bólem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
runaway



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam niedawno kolejny wymaz z gardła i wyszły mi: gronkowiec złocisty, paciorkowiec zieleniejący i grzyb candida albicans, czy wie ktoś, że te bóle głowy mogą być właśnie z tymi bakteriami i grzybami związane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group