Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwnie się czuję

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 10:28 am    Temat postu: Dziwnie się czuję Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mam coś takiego, że jakoś smętnie się czuję, głowę mam jakąś taką, nie wiem jak to określić - lekką, tak może to określę. Tak jakby w ogóle jej nie czuł. Coś jakby mi było słabo, ale jednak nie jest, nie mam żadnych zawrotów głowy, tylko jakoś tak dziwnie. Kark mnie trochę boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze wybierz sie na ogolne badanie do lekarza?zbadaj krew,cukier,cisnienie itp. byc moze masz jakis niedobor
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też tak mam... chłopak mi powtarza, że przez pogodę i odchudzanko, ale biorę witaminki i mam nadzieje, że będzie lepiej:)

jestem pozytywnie do tego nastawiona, cwiczę szyję i kark i jest coraz lepiej:)

Tobie też tego życzę
nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nitrox



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 15, 2007 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nastja napisał:
też tak mam... chłopak mi powtarza, że przez pogodę i odchudzanko, ale biorę witaminki i mam nadzieje, że będzie lepiej:)

jestem pozytywnie do tego nastawiona, cwiczę szyję i kark i jest coraz lepiej:)

Tobie też tego życzę
nu

Też wczoraj ćwiczyłem i dopiero teraz mnie boli Razz musiałem sobie amolem natrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nacieram albo amolem albo też jest taki płyn z wielbłada.. moja mama go kupiła dawno dawno temu, ale jego skutecznośc jest najlepsza, gdy właśnie stoi coraz to dłużej:)
ps.nie wiem jaka jest jego nazwa, bo wszystko sie pozdzierało, ale jest naprawde o.k

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group