Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne zgrubienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bagirka



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 8:59 pm    Temat postu: Dziwne zgrubienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam jakies dziwne zgrubienie w brzuchu po prawej stronie o dł 7cm tak jakby cos było powiększone jakas żyłka lub cos innego. Lekarka dała mi skierowanie na USG ale dopiero na poniedziałek. Moze ktos wie lub podejrzewa co to moze byc. Wykluczyła pani dr od razu wyrostek. Zaczynam sie bac Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lip 12, 2007 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boli?
jaką ma szerokosć?
bardziej w górze czy w dole brzucha?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bagirka



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
boli?
jaką ma szerokosć?
bardziej w górze czy w dole brzucha?


boli tylko jak mocno nacisne, natomiast nie wiem jaka jest szerokosc , jak dotykam to czuje taka żyłke lub cos innego długosci kilku centymetrów i to sie ciagnie od brzucha z prawej strony i w dół da sie to wyczuc dotykając
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może gdzieś się uderzyłaś?
czasami sie wyczuwa takie zgrubienia w momencie, gdy jelito się układa, ale to wtedy nie przypominałoby raczej w dotyku żyłki. zobaczymy, co powie usg Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bagirka



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
może gdzieś się uderzyłaś?
czasami sie wyczuwa takie zgrubienia w momencie, gdy jelito się układa, ale to wtedy nie przypominałoby raczej w dotyku żyłki. zobaczymy, co powie usg Wink


aż sie boje bo juz sama podejrzewam przepukline Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie bój się... może to nic poważnego, czego Ci oczywiście życzę!
masuj sobie to miejsce... zrób może jakiś okład..

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bagirka



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za pocieszenie

Az sie boje poniedzialku Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm ja mam cos takiego na zgieciu pachwiny w nodze...poszłam do lekarza o okazalo sie ze to sa jak to ona powiedziała" zbite tkanki tłuszczowe" to nic groźnego...a pod skora dosyc dobrze czuc . Przepisała mi masc Cepan,niby jest ona na blizny ale na zgrubienia tez. Trzeba stosowac jakis czas zeby byly efekty ale najwazniejsze ze to nic groźnego Very Happy nic sie nie boj moze masz to samo co ja Question Wink pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 7:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widzisz kolejna osoba Cie pocieszyłaSmile
nie martw się naprawdę będzie dobrze:*

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bagirka



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 14, 2007 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje wam bardzo za pocieszenie Smile Staram sie podchodzic do tego pozytywnie ale jakos mi sie nie udaje w poniedziałek sie wyjasni wszystko mam nadzieje. Licze ze miałyscie racje i ze bedzie ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group