Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne zaczerwienienia na twarzy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 5:59 pm    Temat postu: Dziwne zaczerwienienia na twarzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Nie znalazłem pokrewnego tematu, dlatego zakładam nowy.

Zaczne od tego ze mam 18 lat, zaczerwienienia pojawiają się na nosie i pod oczami (grube pasy), oraz w kącikach ust. Nie występują przy tym krostki ani pieczenie, skóra przy tym schodzi płatami, zaczerwienienia nie swędzą.

Te zaczerwienienia pojawiają się na okolo tydzień, później nagle znikają na tydzień-dwa, i znow się pojawiają na okolo tydzien. Robiłem badanie IGE calkowite, i lekarz powiedzial ze nie mam alergii. Zmienialem wielokrotnie plyny do twarzy i kremy do twarzy, zmiany nie przynosily efektów. Co to moze byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thor
może masz przesuszoną skórę?
lekarz nie miał żadnego pomysłu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U lekarza jeszcze nie bylem, a skory napewno nei mam przesuszonej. W tej chwili stosuje zel dla skory wrazliwej i do tego po myciu krem nivea tez do skory wrazliwej, nawilzajacy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

warto przejść się do lekarza. najlepiej dermatologa.
może masz łuszczycę?:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group