Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne zachowanie pośladków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slusek
Zbanowany


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 3:25 pm    Temat postu: Dziwne zachowanie pośladków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem otóz, mam świąd w okolicach pośladków i biodra czasem na pośladku mi się zrobi jakiś "pryszcz" , skore na posladku mam tak jak by byla 10 cm skóry, oczywiscie zrobilem 1 raz peeling na posladku i tak jak trze pumeksem to tak jak bym czuł jak bym miał rozstępy a tak naprawde nei widać tych rozstępów,... Mam prosbe moze mi ktos pomosc i prosze o rozsadne posty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję udać się do dermatologa. Ten "pryszcz" to prawdopodobnie czyrak. A świąd...No cóż...Bez badania i obserwacji nie można nic powiedziec...

wizyta u deratologa wskazana.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Slusek
Zbanowany


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak.... dokładnie, to czyrak, bardzo neismacznie to wygląda, a pośladki to wyglądają jak gęsia skórka nie jest cały czas taka gładziutka, tylko przez vcały czas jest jak gęsia skórka

Dodano po 44 sekundach:

aha i jeszcze mogę sie spytać, SKąD TE CZYRAKI SIę BIORą ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czytaj:
http://www.biomedical.pl/choroby/skory/czyraki-skorne-93.html
Wink

A czym się myjesz? Ten świąd występuje tylko na skórze pośladków i biodrach?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Slusek
Zbanowany


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mydłem antybakteryjnym Protex, czasem jak sie zdenerwuje to zrobie peeling ( ale to widocznie trzeba pare razy robić sobie peeling na pośladkach i na biodrach ) na biodrach tez mnie czasem swedzi ale na biodrze nie mam żadnego czyraka, tylko na pośladkach, chcialbym miec ladna pupa i delikatną, tylko chcialbym żeby ktos mi napisal co mam zrobić zeby była pupa delikatna i gładka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim nie traktować jej mydłami. Kup sobie żel do kąpieli. może być tak, że taka jest właśnie przez to "ostre" traktowanie jej. Do tego 3 razy w tygodniu łagodny peeling owocowy. Jest ogromny wybór. No i balsamy nawilżające.

Tylko najpierw idź do dermatologa. Trzeba wykluczyć schorzenia skórne. Jeśli wszystko będzie ok, to wtedy to co napisałam.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Slusek
Zbanowany


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ok... dzięki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group