Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne uderzenia goraca i zimna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jan55



Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 2:20 pm    Temat postu: Dziwne uderzenia goraca i zimna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 20 lat pojchalem na wakacje do rodziny, od otygodnia jestem w usa.
mam udezeniaa 'fale' goraca a nastepnie fale ciarek tzresie mna' - teraz jest 5 w nocy a mam to od wczoraj gdzies od 10 wieczorem, zupelnie sie nie czuje chory tylko te udezenia ciepla na przemian zimno/zieplo to nei jest tak jak typoowo 'rozbiera' przy przeziembieniu tylko cos innego i sie bardzo martwie bo nei moge nawet spac polozylem sie o 24:00 spalem 5 godzin i dalej nie moge,
gorace i zimne fale, nigdy nie mialem czegos takiego i to jest tak ze przez minute jest mi potwornie goraco tak ze az mnie 'pali skora' nie jestem w stanie wyrzymac a za chwile trzesie mna tak ze nie moge usiedziec, bardzo sie martwie bo wcale nei jestem chory nie boli mnie glowa ani nic jak to pisze to juz mialem pare takich uderzen i sie narpawde bardzo martwie co to jest
wczoraj pol dnia chodzilem po dworze i bylo bardoz wietrzenie, strasznie wial wiatr i na poczatku chodzilem w t-shircie tylko i bardzo mnie owiewalo ale potem od polowy dnia chdozilem juz w bluzie wiec nie wiem czy to mialo jakis wplyw na to, wiem ze teraz czuje sie strasznie caly dygocze a zaraz jest mi bardzo goraco czasem ejst tak ze 10 minut dygozce potem 20 minut jestm i goraco i tak na zmiane a czasem to sa krotsze okresy
, czy jest to cos powazne czym oze efekt owiania wiatrem czy moze ktos sie spotkal z czyms takim,
bede bardzo wdzieczny za pomoc
pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a przestałeś może wykonywać jakieś czynności, które były Twoi stałym elementem dnia? masz migreny? stresujesz się czymś od momentu wyjazdu?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jan55



Dołączył: 11 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coz, caly moj tryb zycia sie zupelnie zmienil, jedzenie, klimat otoczenie itd. wiec trudno stwierdzic, zapewne tak nie robie tu wielu rzeczy ktore robilem w polsce ale jestem prowadze to 'inne zycie' juz tutaj od 5 dni (wylaczajac 2 dni podrozy)
Stresu tez bylo nie malo poniewaz zamiast 18 godzin podrozowalem 34 ale to bylo juz, hmm, 7dni temu przez ktore sie wyspalem i najadlem, wczoraj mialem meczacy dzien caly dzien zwiedzalem miasto i caly czas bardzo silnie wialo a ja bylem w t-shircie nie wiem czy to ma jakies znazenia ale wspominam.
Migren nie mam, lekki bol glowy prawie niezauwazalny, ale ja jestem bardzo wyczulony na to co sie dzieje z moim organizmem.
W tej chwili raczej utrzymuje sie stan taki iz goraco mi w glowe, temp. nie mam (wyszlo mi 36,9) a reszte ciala przechodza ciarki, czuje sie swietnie jakies 2 tyg. temu mialem infekcje gardla ale teraz czuje sie swietnie, poza tymi dziwnymi ciarkami.[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi to trochę na reakcję nerwicową wygląda, ale szczerze mówiąc nic do głowy na razie nie przychodzi <myśli>
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Węzły chłonne nie są powiększone?
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group