Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne rzeczy w nasieniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gonzo88



Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 4:38 pm    Temat postu: Dziwne rzeczy w nasieniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 23 lata, chciałbym zapytać i prosić o rade. W mojej spermie zauważam takie maluteńkie jakby włoski, widoczne są one w prezerwatywie jak i na ręczniku czy chodzby białej kartce. W spermie widoczne są jakby małe brudki, dbam o higienę. Proszę o sugestie, zapisany do urologa jestem dopiero pod koniec grudnia i się trochę denerwuje.. Mysle że już mam to dośc długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fersja



Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze, ze jesteś umówiony do lekarza bo powiem szczerze, że nie wygląda to za dobrze... Pozdrawiam cię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kuba1234



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również nie bagatelizowałbym sprawy. Jak najszybciej lekarz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lumpek1231



Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 12:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam to samo. Może ktoś wie co to oznacza?
Czasem w spermie zauważam maleńkie ciemne włoski. Jest ich niewiele, na wytrysk jeden albo 2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group