Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne plamki na podbródku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anonni



Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 5:51 pm    Temat postu: Dziwne plamki na podbródku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mniej więcej tydzień temu na podbródku pojawiła się dziwna plamka. Z początku wyglądała jakbym sobie przetarł w tym miejscu skórę, później zrobiła się czerwona. Po kilku dniach pojawiły się dwie nowe. Smarowałem to kremami nawilżającymi, nawet próbowałem najbardziej banalnych sposobów typu nakładanie na to pasty. Naprawdę nie wiem czym jest to spowodowane i co to jest. Boję się, że wyskoczy mi tego więcej Sad
Może wie ktoś chociaż jakie maści na to stosować żeby to znikło:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zieleniutka



Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 11:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedzieć co to tutaj poradzić skoro nie wiemy co to jest, czy to alergia, czy to jakaś wysypka czy jeszcze coś innego. Maści nie działają, bo nie są do tego problemu przeznaczone. Nie pozostaje nic innego w tej sytuacji jak udanie się do dermatologa i zdiagnozowanie problemu oraz ustalenie przyczyn. Może być to związane np, ze zwykłą zmianą pościeli a kończyć się na jakiejś paskudnej wysypce. Trudno powiedzieć...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group