Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne plamienie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiunia005



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 9:53 pm    Temat postu: dziwne plamienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem.Od trzech lat biore tabletki i nigdy nie robilam przerwy choc wiec ze powinnam.Kilka miesiecy temu jakies dwa tygodnie przed okresem mialam plamienie wiec poszlam do ginekologa a on powiedzial ze wszystko jest ok i powinnam zrobic przerwe ale niestety nie posluchalam go bo wiadomo balam sie ze moge zajsc w ciaze.Dwa tygodnie temu moj problem sie powtorzyl-mam dziwne plamienie jakby to byl przedostatni lub ostatno dzien okresu.Co mam zrobic?Chyba powinnam przerwac przyjmowac tabletki bo boje sie ze cos moze byc ze mna nie tak.Ostatnim razem jak tak mialam to dostalam okres i pozniej wszystko wrocilo do normy.Wydaje mi sie, ze po prostu zbyt dlugo juz je biore i wiadomo ze miesiaczki nie sa zbyt obfite i moj organizm nie moze sie "oczyscic" do konca. A moze cos mi dolega???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem faktycznie powinnas zrobic przerwe... dosc dlugo bierzesz te tabletki juz Smile plamienie czasem wystepuje podczas brania tabletek antykoncepcyjnych... a moze czas na przerwe i zmaine tabletek na inne??Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasiunia005



Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wielkie dzieki za rade Smile tez uwazam ze juz za dlugo je biore i moj organizm troche wariuje,mam nadzieje ze jak je odstawie na kilka miesiecy to wszystko wroci do normy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group