Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne odgłosy z pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marysia1175



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 10:33 pm    Temat postu: Dziwne odgłosy z pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

-------edited by emilka----------
temat dotyczył "dziwnych odglosów z pochwy" podczas stosunku


Ostatnio zmieniony przez marysia1175 dnia Czw Lip 01, 2010 9:07 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jest to normalne, jest to nic jak uchodzace powietrze z pochwy ktore podczas stosunku jest w pewnym sensie "wtłaczane" do pochwy i usiłuje się wydostać pod swego rodzaju "ciśnieniem". Stad taki odgłos. Jest to normalne chyba wiekszosc kobiet tak ma Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marysia1175



Dołączył: 14 Gru 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Sty 02, 2010 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha dzieki za odpowiedz:)Smile myslalam ze ja jestem jakas dziwna:P ale widocznie nie tylko ja tak mam:) jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam:)Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dzastinnna



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 7:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie martw się to wszysko natura,a to naturalnie że tak się zrobi dlatego że powietrze musi się jakoś wydostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Primavera



Dołączył: 19 Maj 2010
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się, czasami mam tak samo Smile śmieje się zawsze jak mi pójdzie taki bączek" hehe Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Maj 31, 2010 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

był taki odcinek south parku na temat "pierdzenia" pochwą. polecam Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Pon Cze 07, 2010 12:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Pochwowe bączki" przeszły mi z wiekiem Smile Jeśli się takowe zdarzają, należy traktować je z humorem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magdalena1310



Dołączył: 10 Cze 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 11, 2010 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

haha...nie przejmuj sie to normalne tez mi sie tak zdaza,i nie ukrywam ze tez mi jakos lyso wtedy Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group