Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne objawy, o których nic nie mogę znaleźć w internecie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
freeyourmind



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 04, 2010 10:29 pm    Temat postu: dziwne objawy, o których nic nie mogę znaleźć w internecie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Dzisiaj po raz pierwszy mi się to przydarzyło. Wyciągałam psu kleszcza i poczułam ból kolan, tak ostry i nagły, że ledwo co zdołałam rozciągnąć nogi. Zaczęła mi dygotać szczęka, a zaraz potem całe ciało. Z trudem się położyłam i dygotałam tak jakiś czas, zrobiło mi się bardzo zimno i oblał mnie pot. Opierając się o łóżko, powoli wstałam. Potem nadeszło uczucie grozy. Musiałam ciężko i głęboko oddychac, żeby złapać oddech, bardzo się przy tym poplułam. :/
Kiedy byłam już w stanie wstać i podejść do komputera, żeby przywołać męża, bo akurat dzisiaj jestem sama, nie wiem dlaczego, ale znowu ogarnął mnie strach i zaczęłam płakać, ale to nie był zwykły płacz, tylko jakiś paniczny skowyt. Mój mąż cierpi na padaczkę i każdy kto miał styczność z epileptykiem wie, jakie odgłosy wydaje z siebie w trakcie napadu. Coś podobnego wydobywało się ze mnie. Dalej moja szczęka i ciało całe dygotało. Objawy ustąpiły po paru minutach, kiedy usiadłam na łózku, zamknęłam oczy i zaczęłam się kołysać w tył i przód.
Czy ktokolwiek przeżył coś podobnego i co to może być? Przyznam, że mam lęki związane z przebywaniem wśród ludzi (oprócz rodziny), ale nigdy nie zdarzyło mi się coś podobnego. Wzięłam 2 xanaxy męża i teraz juz mi lepiej. Mam nadzieję, że to się nie powtórzy.
Proszę o pomoc. Nie chciałabym, aby to się zdarzyło drugi raz.
Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ZIELONOOKA22



Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: BYDGOSZCZ
PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 7:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na wszelki wypadek zrob eeg.mysle ze to moga byc objawy padaczki ale rownie dobrze to mogl byc atak paniki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
freeyourmind



Dołączył: 04 Maj 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odpowiedz, podejrzewam, ze to wszystko chyba z nerwów. Uroki własnej firmy, jak sądzę. Dzięki jeszcze raz. pozdro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group