Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne objawy - co to może być??

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po smarowaniu pudrem przybladła i się zmniejsza, glowa dalej boli i szyja ale trochę lżej

gosia a powiedz mi czy jak miałaś skierowanie na te wszystkie badania to płaciłaś za nie czy nie?? bo zobaczyłam że to bardzo drogie badania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za badania nie płaciłam bo dostałam skierowanie do neurologa. poszłam państwowo i lekarz stwierdził na podstawie objawów, że wyśle mnie na TK głowy z kontrastem . kiedy wynik był zły skierował mnie na MRI głowy. kiedy i ten wynik był zły skierował mnie do neurochirurga a ten zdecydował o pobycie w szpitalu i ryzykownym dokładniejszym badaniu.
także za nic nie płaciłam. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, dziękuję za odpowiedź, pewnie jutro też dostane jakieś skierowanie i zastanawiałam się czy będę musiala placić za coś poza wizytą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie to zależy od lekarza.
moja babcia chodziła do lekarza prywatnie. dostała skierowanie na tk głowy - poszła się zapisać i w rejestracji jej powiedziała, że jeśli lekarz nie wystawił dodatkowej karteczki (jakiś specjalny druk) to za badanie będzie musiała płacić.
na szczęście ciocia załatwiła potrzebną karteczkę i na badanie poszła państwowo Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o to dziękuję bardzo, powiem żeby mi takie skierowanie dał aby zbadano mnie bezpłatnie Smile rano jeszcze ide na rtg głowy i kregów szyjnych przed wizyta, kosztuje 50zł to tyle moge dac jeszcze, tylko za RM wolałabym nie musiec płacic, ale moze okaże się niepotrzebne Smile
chyba jestem przygotowana juz do wizyty, dziękuje Gosia za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group