Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne objawy - co to może być??

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 9:40 pm    Temat postu: dziwne objawy - co to może być?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jutro idę do lekarza ale nie wiem co może mi dolegać, choróbsko jakieś mnie chyba jednak dopadło, ,mam wysypkę na brzuchu, dekolcie, w dole pleców i w zgięciu rąk, bolą mnie strasznie węzly chłonne na szyi i glowa, gorączki jak na razie nie mam, wysypka piecze i swędzi ale nie drapię, są to małe czerwone krostki oraz większe czerwone plamy dlugości 1-2cm z ktiorych lekko łuszczy się skóra, wysypki najwięcej jest na podbrzuszu, pojawiła się kilka dni temu, myślałam że to alergia i bralam alertec oraz wapno ale wysypka stale się powiększa,jutro idę do lekarza, a może mi poradzicie co to może być??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 9:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozczochrana
wygląda jak półpasiec.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lekarz stwierdził że to nie ospa ani nie półpasiec, że nie wie co to, może jakaś wirusówka, super mnie to uspokoiło, jeszcze ten ból z tyłu głowy mnie martwi, zaczynam się bać że mam raka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do innego lekarza. jeśli to nie półpasiec to może łuszczyca ? albo inna choroba dermatologiczna.
w każdym bądź razie ja bym nie czekała tylko leciała skonsultować się do innego lekarza albo na pogotowie. może oni tam są bardziej wyuczeni ;/
a czy lekarz coś Ci przepisał ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

puder w płynie,wapno dla alergików i falvit (witaminki dla kobiet)
w środę idę do dermatologa o 16 i do neurochirurga o 18
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 7:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czemu do neurochirurga? tak Ci lekarz kazał czy miałaś wcześniej umówioną wizytę?
puder w płynie jest fajny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

puder fajny, łagodzi bardzo pieczenie i swędzenie
do neurochirurga sama się zapisałam bo niepokoją mnie bóle głowy, podejrzewam że po bardzo ciężkiej wyprawiw w gory mogę mieć coś z kręgami w odcinkusz szyjnym i stąd bóle i pieczenie w glowie i uszach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozumiem. Wink
pytam dlatego, że ja dostałam skierowanie do neurochirurga dopiero jak miałam komplet badań tj. TK głowy z kontrastem, MRI głowy i pełne badanie neurologiczne.
wcześniej i tak nic by mi bez badań nie powiedział. no ale rozumiem, że Ty idziesz prywatnie , tak? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rozczochrana



Dołączył: 27 Maj 2009
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Lip 13, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ide prywatnie jakbym miala czekac na wizyte panstwowo to chyba bym osiwiała, wiadomo jak z ta sluzba zdrowia a ja za kilka dni wyjezdzam na praktyki i musze sie dowiedziec co mi jest, nawet pomimo tego, że będę musiała wydac dużo pieniędzy, których chyba nikt nie ma zbyt wiele w Polsce...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 9:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja z wysypką ??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group