Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne narośle u ujścia pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alina19



Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 9:15 pm    Temat postu: Dziwne narośle u ujścia pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już jakiś czas temu zauważyłam dziwne wyrostki kilku milimetrowe u wejścia do pochwy, wyglądają jak narośle o kolorze nie odbiegającym od koloru pochwy.Te wyrostki sa z mojego ciala( nie wiem jak to opisac)... tak jakby wytworzylo je samo cialo, nic mnie nie swedzi, nie piecze. Nie zauważyłam wiecej żadnych objawów bólu przy dotykaniu czy przy oddawaniu moczu. Jest ich na prawde sporo i bardzo mnie to martwi. Wiem , żę musze isc do ginekologa jednak ciąglę się z tym wstrzymuje, jeszcze nigdy nie byłam i trochę się stresuję.Tym bardziej e nie mam się z kim tym problemem podzielic z mama nie mam najlepszych kontaktów. Może ktoś mi podpowie co to może być albo któraś z Was miała lub ma coś podobnego. Bardzo proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałaś przygodne,niezabezpieczone stosunki?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a depilujesz okolice intymne?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to nie kłykciny.. ? Confused Shocked bez lekarza raczej sie nie obejdzie..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kellly



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź koniecznie do lekarza, może to są brodawki, może kłykciny kończyste a z tym nie ma żartów Sad , musisz sie przemóc i iść do gina

pierwszy raz jest trudny ale dasz rade Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 9:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie straszcie Wink ja mialam takie ostatnio krostki w kolorze ciała i okazało się to wrastającymi włoskami po depilacji. wszystko ładnie wyszło, dostałam neomycynę w sprayu i zalecenie chodzenie przez 2-3 dni w spódnicy i po sprawie. najlepiej jednak skonsultować to z lekarzem
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Cze 30, 2010 10:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie straszymy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group