Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne krostki pod napletkiem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
broaden



Dołączył: 30 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 30, 2012 8:37 am    Temat postu: Dziwne krostki pod napletkiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Na wstępnie chciałem napisać, że za wszelką cenę zależy mi żeby przed wizytą u specjalisty rozwiązać sprawę anonimowo - otrzymują pomoc/informacje m.in. z sieci. Ok, mam 20 lat i mam pewnego rodzaju problem z moim penisem. Od jakiegoś czasu, zauważyłem na swoim napletku (a dokładniej mówiąc pod napletkiem) pojawiły mi się jakiegoś rodzaju krostki. Mają one białawy kolor (czytałem gdzieś w sieci, że być może są to prozaki, ale nie wiadomo w końcu) i gdy się je dotyka czuje jakby mnie trochę bolały. Do tego nie wiem czy tak powinno być, ale mam wrażenie, że są pewnego rodzaju pęknięcia na napletku. Myślałem, że to może być jakiegoś rodzaju grzybica, więc kupiłem maść bez recepty (clotrimazolum) i po tygodniu używania pojawiła mi się biała plamka na napletku. Ok podsumowując. Czym mogą być te krostki pod napletkiem? Czy podobnego typu infekcje są uleczalne? A co do pęknięć na penisie. Czy też może być to jakiś rodzaj infekcji? Rozumiem, że odpowiedź na te pytanie jest dosyć trudne bez obejrzenia sytuacji na żywo. Czy biała plamka na penisie mogła być spowodowana używaniem maści? I ostatnie pytanie, które mi jeszcze leży na sercu. Jeżeli chodzi o wizytę u specjalisty to do kogo się udać w sprawie wymienionej wyżej (krostki)? Dermatologa czy urologa? Przepraszam za nie skład tekstu. Gdy będzie sytuacja wymagała mogę dołączyć fotki krostek, może udałoby się jakoś to zdiagnozować. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej:
1. to prawdopodobnie infekcja
2. tak, pęknięcia mogą być spowodowane właśnie infekcją
3. biała plamka raczej nie jest spowodowana maścią, ale skoro clotrimazolum nie pomógł, to duże prawdopodobieństwo, że to nie grzybica tylko infekcja np. bakteryjna lub może opryszczka?
4. dermatologa lub urologa - do wyboru Smile osobiście chyba bym wybrała urologa Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group