Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne krostki na rekach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skarazniewicz



Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 23, 2014 9:50 pm    Temat postu: dziwne krostki na rekach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam takie dziwne krostki na rekach, wygladaja na ugryzienie komara, ale to nie to, bo mam to juz od ponad roku czasu i w ogole nie znika. Na poczatku sa czerwone i twarde, po kilku dniach robi sie na nich sucha skora, a pozniej leci z nich jakis bialo-zolty plyn, chyba ropa. Mam je przez caly czas, na rekach, nogach i czasami wystepuja nawet na brzuchu, jak zniknie z jednego miejsca, pojawia sie na drugim. Nie wiem czy przedstawiliscie sobie jak to mniej wiecej wyglada, ale mam nadzieje ze ktos mi pomoze. Co to moze byc? Jakas choroba skory? Problemy z krwią? Uczulona na nic nie jestem. Prosze o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group