Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne krostki na penisie. Proszę o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dangerman



Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 1:29 pm    Temat postu: Dziwne krostki na penisie. Proszę o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od pewnego czasu mam dziwne krostki na penisie. Najczęściej w obrębie żołędzia. Nie wiem czym to może być spowodowane bo dbam o higienę i moja żona też;( Byłem u lekarza 2 razy dał jakąś maść lecz nie pomogła;/ Daję zdjęcie i proszę o ocenę co robić.
Bardzo źle się z tym czujęSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 09, 2013 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie dodałes zdjęcia. Mógłbys opisać zmiany?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dangerman



Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 9:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie dodałem ale usuneli mi z portalu...hmm mam takie dziwne białe kropki na główce. Najczęściej po stosunku... I taki dziwny zapach to ma. Jest białe i takie "serkowate"... higiena 100% dobra. Nie używam na nim płynów do kąpieli tylko mydło i płyny do higieny intymnej...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dangerman



Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gdzie mogę dać zdjęcie?? Aby nie usuneli??Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group