Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne guzy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
riobravo1



Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 27, 2010 8:55 pm    Temat postu: dziwne guzy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
2 dni temu załważyłam za lewym uchem 3 niewielkie guzy, jeden centralnie nad czubkiem ucha, 2 za uchem mniej wiecej w połowie jeden pod drugim. Guzki są mniej wiecej wielkości ziarna gruchu, ten najwyższy jest trochę większy, nie bolą pod dotykim, skura nie jest zaczerwieniona, nie swędzi , gdybym przez przypadek ich nie wyczuła, wogóle nie wiedziałabym o ich istnieniu. Około tygodnia temu przestałam zażywać antybiotyk ( ospen), który zażywałam przez 2 tyogdnie, wcześniej zażywałam ( też przez dwa tygodnie ) inny antybiotyk. Miałam jakąś infekcje anginopodobną. Brałam również thicodin i cezere na alergie, któą biorę nadal. Czy ktoś spotkał się z takimi guzami? Wydaje mi się iż mogą to być węzły chłonne ale nie jestem pewna. Czytałam troche na forum ale wszędzie gdzie była moga o węzłach chłonnych występował tylko jeden guz u mnie są trzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

riobravo1
być może jest to " pamiątka" po anginie.
ja miałam takie guzy przy zakażeniu ropnym ucha (konkretnie dziurki po kolczyku) i w zasadzie mam tych guzków kilkanaście- umieszczone są na całej szyi po bokach.
nie dotykaj ich bo wtedy najprawdopodobniej Ci już zostaną.
dla pewności możesz iść do lekarza. niech sprawdzi o co chodzi.
lepiej się przejść niż niepotrzebnie zamartwiaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group