Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Dziwne grudki przy wejsciu do pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kompotlubie



Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 29, 2012 3:25 pm    Temat postu: Dziwne grudki przy wejsciu do pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ostatnio zauwazylam przy wejsciu do pochwy dziwne grudy, wypuklosci. Są nieregularne, wygladaja jak by byly poszarpane. Przy nacisnieciu sa one bolesne. Nie umiem ich dokladniej opisac dlatego załączam zdjęcie. Bardzo prosze o pomoc, co to moze byc?
Link do zdjecia: http://tinypic.com/view.php?pic=5vsjgl&s=6
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonim1418214357



Dołączył: 03 Gru 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej - u mnie wygląda to bardzo podobnie. Byłaś może u lekarza już?

Ja jeszcze nie. Zastanawiam się, czy to nie kłykciny. Jakieś zmiany związane z HPV.

Jeśli byłaś - daj znać, co Ci powiedział.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aniani111



Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam podobne ale mniej, wiesz juz co to?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group