Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne drętwienie lewej ręki!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiateczek20



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 5:00 pm    Temat postu: dziwne drętwienie lewej ręki!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, zwracam się o pomoc na forum gdyż od tygodnia drętwieje mi dziwnie ręka. Właśnie dzisiaj byłam u lekarza z moim problemem lecz jak na prawie każda dolegliwość odpowiedź lekarki z przychodni jest taka, że nie wie co to może być;/ Jestem bardzo zmartwiona, gdyż nie wiem jaka może być przyczyna takiego drętwienia ręki, akurat lewej. Myślałam, że może magnez pomoże i od tygodnia biorę witaminy lecz poprawy nie ma. Chciałam zapytać czy to może mieć związek z tarczycą czy raczej nie? Ostatnio na badaniach wyszło, że mam niedoczynność norma to 4,2 a ja mam prawie 6. Cały czas mam tą rękę taka dziwną, a kiedy przychodzi taki moment że zaczyna się takie drętwienie to promieniuje aż po bark i ściska mnie tak w środku. Chciałam zapytać czy to nie jakaś zakrzepica?Sad Wyszło mi podwyższone krzepnięcie ale tylko o 0,60 niż górna granica a inne dwa badania odnośnie krzepliwości są w porządku. Mam nadzieje,że nie mam powodów to zmartwienia z powodu zakrzepu czy coś w tym stylu? Może ktoś miał podobną sytuację z ręką od kręgosłupa czy od tarczycy czy też z innego powodu? Proszę o pomoc:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kwiateczek20
czy zmiana pozycji ręki coś daje?
może warto zbadać się pod kątek cieśni nadgarstka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiateczek20



Dołączył: 29 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety zmiana pozycji nic nie daje przechodzi po jakiś kilkunastu minutach,raz boli mniej raz bardziej.. Dziękuje za odp. mam pytanie jak wygląda wyżej wymienione badanie i jego przebieg?Do kogo mam się uda po skierowanie itp?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sasuke111



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie chcę Cię martwić, ale mój dziadek też miał taki problem (tzn. zdrętwiała mu tak ręka, lewa, że nie mógł skarpetki założyć), poszedł do przychodni, stamtąd do szpitala i okazało się potem że miał w szpitalu ... udar (a przynajmniej tak mi babcia mówiła).

To nie koniecznie musi być coś z krwią, może to być problem neurologiczny tak mi się przynajmniej zdaje XD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group