Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

dziwne dolegliwości . proszę o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
darekk



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 9:38 pm    Temat postu: dziwne dolegliwości . proszę o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. zwracam się z prośbą o próbę pomocy w interpretacji mojego schorzenia ponieważ żaden z lekarzy nie potrafił zdiagnozować u mnie choroby a byłem już u kardiologów, internisty i neurologa Sad
moje dolegliwości są bardzo uciążliwe i ciężko z nimi normalnie funkcjonować.
mam 21 lat więc jestem osobą młodą dlatego lekarze zbywali mnie twierdząc że mam nerwicę i wymyślam sobie chorroby lecz tak naprawdę tak nie jest.
jeśłi chodzi o moje dolegliwości to mam problemy z ciśnieniem krwi. spoczynkowe ćiśnienie u mnie wynosi 125/ 80 więc w normie. lecz wystarczy że wstanę i przejdę kilka kroków ciśnienie rośnie do 160/100 serce zaczyna nierówno bić i czuję ucisk w klatce piersiowej. wystarczy jednak że usiądę i posiedzę 2 minuty ciśnienie wraca do normy.
kolejnym moim problemem są zawroty głowy przy jednoczesnym odrętwieniu warg i skóry w okolicy ust.towarzyszą też temu dziwne uczucie w nogach ( jakby krew odpływała z nóg i stają się z waty i mrowią) a także delikatne zaburzenia osobowości i lęk odczuwalny w klatce piersiowej.
wiem że dolegliwości które podałem wydać się mogą smieszne ale bardzo utrudniają mi normalne funkcjonowanie. z góry dziękuję za jakiąkolwiek radę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Wrz 02, 2006 11:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozna wiedziec jakie badania robiles. Napisz wszystkie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darekk



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

robiłem tylko ekg no i podstawowe badania krwi trójglicerydy, cholesterol itp. wszystlko w normie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Palisz, albo w niedalekim czasie rzuciłeś ten nałóg?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darekk



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nigdy nie paliłem ale powiem że mam z tym kłopot bo pracuję z ludzmi którzy palą i to bardzo dużo, jestem skazany na siedzenie w chmurze nikotyny i to przez 12 godzin dziennie czyli można powiedziec ze poniekąd jestem uzależniony. słyszałem kiedyś ze uzależnienie od fajek może wpływać na nadcisnienie ale czy to prawda tego nie wiem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powinienes udać sie do lekarza który nie zbagatelizuje twoich dolegliwosci. Jeszcze raz wykonalabym ekg, morfologię ,jonogram(szczegolnie poziom potasu, magnezu i sodu w organizmie warto sprawdzic). No i poziom cukru we krwi. Niekiedy takie objawy mogą byc zwiazane z nerwica, ale najpierw trzeba wykluczyc inne choroby by uznac to za chorobe natury psychicznej .Pozdrawiam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
basia
Gość









PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 8:53 pm    Temat postu: dziwne dolegliowsci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem ci ze powinienes rowniez wykonac badania na tsh bo czasami choroba tarczycy powoduje podobne dolegliwosci,gdybys jednak dokladnie sie przebadala i nadal twoj stan zarowno psychiczny jak i fizyczny nie ulegnie poprawie to popros lekarza ogolnego o skierowanie do psychologa.dla niekotrych ludzi konsultacja z tym specjalista kojarzy sie z czyms nienormalnym jednak uwierz mi tak nie jest.pozdrowiam basia.gdybys chcial napisac to masz moj e-mail baswil@poczta.onet.pl
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Paź 02, 2006 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do psychologa jak i psychiatry nie trzeba żdango skierowania, wystarczy książeczka zdrowia (na śląsku karta czipowa).

Idzie sie rejestruje i już.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group